ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

(ÖZEL/VİDEO HABER) Oliveira'dan çiftetelli şov

23 Temmuz 2010

Kahkahaya boğulacaksınız. Brezilyalı forvetimiz Fabiano Oliveira, Gölcük'teki düzenlenen mangal partisi sonrası Bolu çiftetellisi oynamaya çalışınca ...

Kahkahaya boğulacaksınız. Brezilyalı forvetimiz Fabiano Oliveira, Gölcük'teki düzenlenen mangal partisi sonrası Bolu çiftetellisi oynamaya çalışınca herkes kahkahaya boğdu. Oliveira balık tutan Yardımcı Antrenörümüz Namet Ateş'e bakın nasıl takıldı.

 

Takıma katıldığı günden bu yana renkli siması ve eğlenceli tavırlarıyla arkadaşlarının kahkaha tufanı olan Oliveira, mangal partisinde yine kırdı geçirdi. Piknik boyunca sessiz ve sakin tavırlarıyla dikkat çeken Brezilyalı, yemeğin ardından ortalığı coşturdu. Önce göl kenarında balık tutan yardımcı antrenör Namet Ateş'in yanına giden siyahi oyuncu, “Aferin hoca”, “Bravo hoca” diye antrenörle samimi sohbetler edince ortalığı gülmekten kırdı geçirdi. Daha sonra göl etrafında tur atarak eşsiz manzarayı cep telefonuna video olarak kaydeden sambacı, “Bu görüntüleri Brezilya'ya göndereceğim. Harika bir yer” diyerek Gölcük'e övgüler yağdırdı.

Döktürdü

Oliveira oldukça günündeydi. Hocalara iliştiği yetmedi, bir de Bolu çiftetellisi oynadı. Piknik alanında bir müzisyen tarafından çiftetelliyi duyunca yerinde duramayan Fabiano, hemen arkadaşlarının arasından ortaya çıkıp oynamaya başladı. Brezilyalı'nın ilk kez oynadığı çiftetelli takım arkadaşlarını gülmekten kırdı geçirdi. Siyahi oyuncu daha sonra arkadaşlarının alkışlarıyla tebrik edildi.

1 yorum yapılmış
  • Murat Okur
    21 Temmuz 2010 • 03:28
    Bu kalitede bir yabancı futbolcu daha kadromuz katabilseydik bu andan itibaren süper ligdeyiz diyebilecektim. İnşallah buluruz da o sene bu sene söylemi gerçekleşir. Tüm camiamıza selamlar.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03