ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Aydoğanlı'dan Facebook çıkışı

3 Ocak 2011

Geçtiğimiz günlerde www.bolusampiyon “Ceyhun Eriş Boluspor yolunda” haberinin ardından kulüpte kıyametler kopmuş ve arka arkaya ...

Geçtiğimiz günlerde www.bolusampiyon “Ceyhun Eriş Boluspor yolunda” haberinin ardından kulüpte kıyametler kopmuş ve arka arkaya açıklamalar yapılmıştı. Eleştiri okları Ceyhun Eriş ile İstanbul'da görüşen yöneticimiz Recep Aydoğanlı'ya çevrilmişti. Aydoğanlı Facebook sayfasında, “Bu tepki niye. Bu isimler Boluspor'un marka değerini arttırmaz mı?” dedi.

Recep Aydoğanlı'nın Facebook sayfasında yayınladığı mesajı;

“Geçen hafta önce ulusal basında ardında da yerel basınımızda Ceyhun Eriş ve Bülent Bal haberleri sıkça duyuruldu, hala daha gündemde olsa gerek telefonlarım çalmaya devam ediyor.

Bu yüzden açıklama yapma gereği duydum. Gelişmeleri aynen aktarıyorum. Ceyhun Sivasspor'dan ayrıldıktan sonra ulusal basından arkadaşlar aradı. Gözün aydın 2 yıldır peşinden koştuğun adamını kaçırmazsın herhalde dediler. Bende neden olmasın onun gibi kaliteli bir oyuncuyu kim istemez ki dedim. (tabi bu arada zaten Ceyhunla benim görüşmelerim daha öncede olmuştu bundan birkaç gün öncede oldu) Hatta birde stoper muhabbeti geçti.

Özellikle o haberi yapan arkadaşlardan rica ettim, daha bu konuyu Başkanımızla ne de transfer komitesindeki arkadaşlarımızla görüşmedik. Eğer ki onların onayı olup şartlar bizim bünyemize ve bütçemize uygun olursa takımımıza çok büyük katkı yapacağına inandığım için şahsen almak isterim demiştim. Lakin arkadaşlar hemen haber yapmışlar, Ceyhun Eriş Bolu yolunda diye.

Haberi yapan arkadaşlarımızı arayıp sitem ettiğimde, kusura bakma böyle bir bomba habere dayanamadık, basın ağzıyla atlayamazdık dediler. Neyse bu tarafı belki bizim hatamız. Fakat anlayamadığım anlamakta zorluk çektiğim böylesine kaliteli oyuncuların (Yusuf Şimşek, Ceyhun gibi) isminin Boluspor'la anılmasının, bize gelmeye sıcak bakmasının ne gibi günahı olabilir ki...

Bu tepki niye?  Bu oyuncular Boluspor'un marka değerini arttırmaz mı, hedefi olan takıma katkı sağlamaz mı? Rakiplerimiz devre arası transferle güçlenirken bizim gücümüze güç katmaz mı? Evet iyi bir kadromuz, iyi bir hocamız, hatta bu ligin en kaliteli teknik direktörü de bizde. Fakat ikinci yarı bir puanın bile çok kıymetli olduğu, hataların telafisinin olmayacağı maçlar oynayacağız. Bu yüzden takımın sorumlularından birileri değil, biri olarak eksik gördüğümüz yerlere görüşmelerimiz devam edecek. Tabi ki son karar yönetim kurulumun ve başkanımındır. Herkesin yeni yılını kutlar, 2011 camiamıza şampiyonluk getirmesini dilerim.

1 yorum yapılmış
  • poyraz
    3 Ocak 2011 • 17:02
    cok dogru tranferler olur 2.dönem 1 puannın bile cok degeri var o yüzden bu adamlar bize lazım herkez transfer yapıyor biz bi adam aldık 4 adam gönderdik bize aslında kaleci lazım degil ferhat atacan bize yeter stoperde bülent bal bize ilaç gibi gelir tecrübeli bi adam ceyhun ve yusuf da bizim takımda cok iş yapar recep aydoganlı her zamn bu takımın ii ligini düsünmüstür o yüzden her zamn arkasında olup ona destek vermeliyiz bnm kendi köylüm oo işini bilir bu transferleri bitir kampa yetsitir
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03