ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Ali Rıza Şahinoğlu yazdı; "Emniyet güçleri sınıfta kaldı"

23 Mart 2012

Memleketim Bolu Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ali Rıza Şahinoğlu, Beşiktaş maçı sonrasında yazdığı köşe yazısında ...

Memleketim Bolu Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ali Rıza Şahinoğlu, Beşiktaş maçı sonrasında yazdığı köşe yazısında karşılaşma sonrasında çıkan olaylarla ilgili olarak emniyet güçlerine eleştiride bulundu.

Emniyet güçleri sınıfta kaldı

Umarım bundan sonraki kalan maçlarımız sürpriz niteliğinde olmayacağına sanırım herkes anlamıştır. Çünkü  hatırlayacağınız gibi bundan üç hafta önce bu takımda top oynayan sadece Atacan ve  Veli vardı.

Sadece onlar alkışlanmayı hak ediyordu. Diğer futbolcular ise sadece para için oynayanlardı herkes bu şekilde yazıyor ve bu şekilde konuşuyordu. Oysa bu arkadaşlara güvenmek ve takımı kötü gününde de desteklemek gerekirdi. Ama herkes bir ağız olmuşçasına futbolcuları acımazsızca eleştirdi. Taraftarda aralarında bunları konuştu. O zamanda söylediğim gibi bu takım sahaya 2 kişi çıkmıyordu. 11 kişi çıktığımız sahada diğer oyuncuları da küstürmememiz gerekiyordu. Bu oyuncularımız sadece Beşiktaş değil Kasımpaşa maçında da yürekleriyle oynadılar. İnşallah bu takım bu kupayı kaldırır ve yıllardır hasretini çektiğimiz süperliğe de bizi çıkarırlar. Benim bu takıma ve teknik heyete inancım sonsuz.

SEVGİLİ EMNİYET GÜÇLERİ

Beşiktaş maçından önce saha dışında alınan önlemler hatta Paşaköy  gişelerinde alınan önlemler ve uygulamalar çok güzeldi. Ne oldu da emniyet güçleri bu önlemleri maç sonuna taşıyamadılar. Maçtan sonra Beşiktaş taraftarını statta  bekletmeyip yarım saat veya 45 dakika onları dışarıya çıkarttılar. Daha önce gelen misafir takım seyircilerini her zaman bekletip gönderen emniyet güçleri neden bu maçta Beşiktaş taraftarını erkenden bıraktılar hiç anlamış değilim. Allah'tan fazla bir hadise yaşanmadı. Ama daha dikkatli olunması gerekiyordu. Daha önceki bir maçta 15 yaşındaki bir çocuk taraftarın ensesinde boza pişiren emniyet güçleri Beşiktaş maçında sınıfta kalmıştır.

1 yorum yapılmış
  • erhan atabay
    23 Mart 2012 • 22:08
    bu sorduğunuz soruyu ben de emniyetten yetkili birine sordum maç sonu.neden bjk taraftarı bizimle aynı anda çıkarıldı diye?her maç sonu uygulanan uygulama bu maçta neden olmadı diye?olay çıkacağını düşünmemişler.malesef emniyet bu olayda sınıfta kalmıştır.bir de emniyet güçlerinden isteğim bolu taraftarına biraz daha hoşgörülü olmalarıdır.hiç birşey kaybetmezsiniz aksine daha çok saygı görürsünüz.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03