ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Kongre iptal haberi ortalığı karıştırdı. Çarıkçı konuştu

4 Mayıs 2012

Boluspor'da Mayıs ayında yapılması beklenen kongrenin iptal edildiği iddiası ortalığı karıştırdı. www.ozgurbolu.com internet sitesinin haberine göre, Boluspor ...

Boluspor'da Mayıs ayında yapılması beklenen kongrenin iptal edildiği iddiası ortalığı karıştırdı. www.ozgurbolu.com internet sitesinin haberine göre, Boluspor şampiyon olsa da, olmasa da kongre yapılmayacağı iddia edildi. Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, haberin hemen ardından yaptığı açıklamada, Boluspor'un kongreye gideceğini ve bu anlamda da görüşlerinin değişmediğini belirtti.

www.ozgurbolu internet sitesinin haberi

Boluspor'da çalkantılı bir dönem yaşanıyor. Ligde play-off umutlarını son maçlara bırakan kırmızı beyazlı takımda gözler Mayıs ayı sonunda yapılacak olan kongreye çevrildi. Ancak tarihi karar günü öncesi ilginç gelişmeler yaşanıyor. Ligde Göztepe yenilgisi sonrası istifa kararı alan ancak daha sonra bu kararından vazgeçen Başkan Necip Çarıkçı ve yönetim kurulu, şimdi de kongreden vazgeçme kararı aldı.

ADAY YOK!

İddiaya göre, Boluspor yönetimi içinden bir kişinin kongrede aday gösterilmesi düşünülüyordu. Ancak hiç kimse başkanlık için adaylığı kabul etmedi. Bunun üzerine eski başkan Yılmaz Becikoğlu'nun yeniden aday olacağı sinyallerini vermesi, herkesi kara kara düşündürmeye başladı. Başkanlığı Yılmaz Becikoğlu'na kaptırmak istemeyen Necip Çarıkçı'nın ise göreve devam edeceği konuşuluyor. Bu iddialar Boluspor'un yeniden kaos ortamına gireceğini gösteriyor.

ÇARIKÇI JET HIZIYLA AÇIKLAMA YAPTI

Boluspor'da, daha önce Mayıs ayında kongre kararını açıklayan Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, akşamüstü gündeme düşen, Boluspor'da yapılacak kongrenin iptal edilmesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, sezon sonunda Boluspor şampiyon olsa da, olmasa da kesinlikle kongreyi yapacaklarını, öyle bir kararın olmadığını belirtti. Bu tür haberlerin neden ve niçin yapıldığını bilmediğini söyleyen Başkan Necip Çarıkçı, daha önce de belirttiğimiz gibi sezon sonunda şampiyon olsa veya olmasa bile Boluspor'un kongreye gideceğini ve bu anlamda da görüşlerinin değişmediğini belirtti.

7 yorum yapılmış
 • Gazi_Caner_14
  5 Mayıs 2012 • 01:37
  İstenmiyorsun artık yeter çekil git Necip Çarıkçı efendi. Gölge etme başka ihsan istemez senden. Yeter BOLUSPORUN kanını emdiğiniz yıllarca taraftarı kandırdığınız. Taraftar artık uyandı , enayilik dönemi bitti artık.. Sakın tekrar başkanlığa aday olma , seni İS-TE-Mİ-YO-RUZ !! BOLUSPOR klubü şahısların veya siyasetçilerin oyuncağı değildir, Taraftar herşeyin ve herkesin üstündedir unutmayın. Saygılarımla...
 • solmaz
  5 Mayıs 2012 • 12:51
  Emin BAŞKAN LA Elele Süperlige.
 • Tarumar Kırbaç
  5 Mayıs 2012 • 13:17
  Necip Çarıkçı tutuştu tabi. Planları alt üst oldu. Yalanla Necip, yalanla...
 • Halit canbaz
  6 Mayıs 2012 • 02:37
  daha öncede dediğim gibi ABDULLAH ABAT YADA BAŞKASI ÇIKIP ADAYIM DİYEMEZ.BECİKOĞLU ÖLMEDİKTEN ÇARIKÇI BIRAKMADIKTAN İSİM VE MARKA OLARAK KUVVETLİ VE CESUR BİR ÜÇÜNCÜ ADAY ÇIKMADIKTAN SONRA BOLUSPOR BAŞKANLIĞI BU 2 İSİM ARASINDA GİDİP GELECEK DEMEKKİ GÖRÜNTÜ ÖYLE GÖSTERİYOR.
 • arif şen
  6 Mayıs 2012 • 21:47
  SAYIN ÇARIKÇI NIN BİRAN ÖNCE DEFOLUP GİTMESİ GEREKİYOR VE BİR DAHA GELMEMEK ÜZERE
 • zeki
  7 Mayıs 2012 • 14:38
  çarıkçı BOLUSPORUN ADINI BİLE AĞZINA ALMASIN.. GİTTİKTEN SONRADA NE KULUBUN NEDE STADIN ÖNÜNDEN GEÇMESİN!!
 • kerim sungu
  7 Mayıs 2012 • 14:53
  KESİNLİKLE NE ÇARIKÇI NEDE BECİKOĞLU OLMAMALI EMİN BAŞKAN İYİ İNSAN FAKAT ÇARIKÇI İLE ESKİ DOSTLAR ÇARIKÇI YİNE RAHAT DURMAZ HERŞEYE BURNUNU SOKAR SAMAN ALTINDAN SU YÜRÜTÜR EMİN BAŞKANI DA YAKAR BENCE YENİ BİR YÜZ YENİ BİR YÖNETİM GEREKLİ İLLA BAŞKANIN PARASI OLACAK ZENGİN OLACAK DİYE BİR KAİDE KURAL YOK, ALAATTİN YILMAZIN DESTEK VERMESİ ŞART..
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03