ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN ADAYINDAN ŞOK İFADE!

3 Şubat 2014

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, otoparklarla ilgili basın kuruluşlarına ikinci kez açıklama ...

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, otoparklarla ilgili basın kuruluşlarına ikinci kez açıklama yaptı. Mısırlıoğlu, Boluspor'a gelir olarak giden otoparkları kaldıracağını ısrarla ifade ederek akıl almaz bir gafa imza attı. Mısırlıoğlu, “İhalelerle anılmayacak tertemiz bir Boluspor için kolları sıvayacağız” dedi. Ancak, Mehtap Özcan Mısırlıoğlu'na kimse Boluspor'un mazisiyle tertemiz bir camia olduğunu ve ayakta kalabilmek için göreve gelen yönetimlerin kaynak arayışlarında olduğunu hatırlatmadı. 

MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Belediye Başlan adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu Bolu'nun önemli caddelerinde Bolu Belediyesinin saati 3 lira olan otopark ücretleri konusunda son bir açıklama daha yaptı. Mehtap Özcan Mısırlıoğlu ücretli otoparklar hususunda son bir açıklama daha yaparak “Ücretli otopark uygulamasına son vereceğiz” dedi.

Kesin bir dille konuyu ifade eden Mısırlıoğlu, şunları kaydetti;

“Öncelikle net bir şekilde bir kez daha belirtmek istiyorum ki Boluspor bizim en önemli markamız. Kurumlar üstü, siyasetler üstü gözbebeğimiz. Türkiye'nin hangi bölgesine giderseniz gidin konu döner dolaşır Boluspor'a gelir, başarılarına gelir. Türkiye'de her yurttaşımızın Boluspor'la ilgili bir anısına tesadüf edersiniz. Bu bağlamda Boluspor üzerinden bir tartışma olsun istemiyorum. Boluspor'un belediyenin halk üzerinde olumsuz intibalar yaratan icraatları yüzünden yıpranmasını kabul etmiyorum. Tekraren diyorum ki ücretli otoparklar halkı bezdirmiş, saat/3 lira olan ücretler halkı belediye üzerinden Boluspor ile karşı karşıya getirmiştir. Düşünebiliyor musunuz arabası ücretli otoparkta 3 saat kalan vatandaş 9 lira ödemektedir. Bu ailelerin bütçesine bir yüktür. Otopark görevlileri ile oto sahipleri arasında sık sık tartışmalar çıkmakta, hatta profesyonel çalışan Maraş'lı otopark firması vatandaşlarımızı icraya dahi vermektedir.”

“BU KARMAŞAYA SON VERECEĞİZ”

“Bu karmaşaya son vereceğiz” diye konuşan CHP Belediye Başkan Adayı, “Bu olumsuz tablodan, hem vatandaşları şiddetle rahatsız eden hem de Boluspor'u yıpratan bu uygulamaya son vereceğiz. Alternatif projelerle ücretli otopark uygulaması bitecek” diye konuştu.

BOLUSPOR'A ÖZEL BENZİN İSTASYONU

“Boluspor'a gelecek olursak; Boluspor'un geçici, palyatif çözümlere gereksinmesi yoktur. Otopark gelirlerinin yerine o gelirlerin çok fevkinde yeni çareler arayacağız, üreteceğiz. Örneğin Boluspor'un sabit gelirlere kavuşması için bir benzin istasyonu projemiz var. İlköğretim safhasında Boluspor Koleji var. Bolu Belediye Başkanlığı görevine başlar başlamaz bu iki projeye öncelik vereceğiz. Düşünsenize bir Boluspor Benzin İstasyonu, istasyon içerisinde Boluspor ürünlerini satan bir mağaza bunlar otopark ücretlerinin çok çok üstünde olan gelir olanakları.”

“BOLUSPOR KOLEJİ İÇİN YER TAHSİSİ YAPACAĞIZ”

“Boluspor'a desteklerimiz bunlarla da sınırlı olmayacak. Dönemimizde Boluspor sevgisi tekrar yeşerecek, Boluspor tekrar şanlı günlerine dönecektir. Bu konuda kararlıyız, buradan sevgili Boluspor taraftarlarına selamlarımı gönderiyorum.”

7 yorum yapılmış
 • safa
  3 Şubat 2014 • 20:25
  Burada akıl almaz !!!!!!! gaf nerde ??? Açıklama yapmasa hiçmi projesi yok.... açıklama yaparsa gaf !!!! üstelik akıl almaz (!) çarpıtmayalım arkadaşlar.Bolusporumuz siyaset üstüdür.
 • engin
  3 Şubat 2014 • 21:25
  Arkadaşlar bu bayan gelirse boluspor çok kötü günler bekliyor gelir kaynağını kesmeye çalışıyor iyi düşünün bayanla olmaz bu işler Aladdin yılmaz sonuna kadar destek veriyor Allah razı olsun ondan
 • ulubey
  3 Şubat 2014 • 23:44
  Niyazi bey bnde size katılmıyorum 1 maça gidip bilet alacaksında bu bir maçta toplam kazandığı para oranın masraflarını anca karşılar BÜYÜK BOLUSPOR OLSUN DİYORSAN BAZI ŞEYLERE KATLANACAKSIN...
 • niyazi
  3 Şubat 2014 • 22:11
  helal mehtap hanım bende fanatik bolusporluyum illa bolusporu desteklemek istiyorsak stada gidip bilet alıp destek olabilir veya ürünlerini alabiliriz adamlar 5 dk.ya bile 3 lira para alıyorlar gerçekten boluspordan soğutuyorlar
 • niyazi
  3 Şubat 2014 • 22:35
  engin bey bolusporun durumu şimdi çok mu iyi
 • ahmet14
  4 Şubat 2014 • 00:00
  mehtap hanımı dikkatli okuyun isterseniz ben özetleyim ben alattinin verdiği mütehitten alcam başka bir mütahite vercem parkları komple kaldırcam demiyo mütahiti değiştircem diyo bilmem anlatabildimmi yazıyı dikkatli okursanız niyet başka bolu halkını otopark parası vermekten kurtarcam demiyo ahhh ahhh
 • S.A
  4 Şubat 2014 • 01:07
  Mehtap hanım, şimdi akaryakıt istasyonunun boluspora katkısı sizce ne olur?Bir akaryakıt istasyonu o kadar ahım şahım birşey kazanmıyor.Bunu siz iyi bilebilirsiniz. Şu spora siyaseti sokmasak diyemeyeceğim.Çünkü ufak bir ilin takımının belediyeden ve siyasilerden yardım almadan kendine gelir yaratması çok zor.Ama siz yinede karıştırmayın.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03