ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

YENİÇAĞSPOR İRFAN ULUSAN'A EMANET!

16 Ağustos 2014

Yeniçağaspor yeni sezon için hocasını belirledi. Geçtiğimiz sezon Mudurnuspor ile Bal liğine çıkma sevincini yaşayan ...

Yeniçağaspor yeni sezon için hocasını belirledi. Geçtiğimiz sezon Mudurnuspor ile Bal liğine çıkma sevincini yaşayan İrfan Ulusan ile sözleşme imzalayan Yeniçağaspor resmi imzayı da attırdı.

Bal liği için hedflerini belirleyen Yeniçağaspor sezona Teknik direktör adayını belirleyerek başladı. İrfan Ulusan ile sözleşme imzalayan Yeniçağaspor gecen yıl kaçırdıkları şampiyonluğu bu sezon yakalamak istiyor. Yeniçağaspor kulüp başkanı İsmail Biçer, Kenan Say, Melih Demirci ile birlik de İrfan Ulusan imza sonrası Gazetecilere poz verirlerken yeni sezon içinde şunları söylediler.

Başkan İsmail Demirci; “Bal Liğini düşündüğümüz için İrfan Hocamızla anlaşma yoluna gitti. Gecen sezon şansız bir şekilde Bal liğini kaçırdık bu sezon bu hatayı yapmak istemiyoruz onun içinde planlı programlı bir çalışma içersindeyiz. Hocamızın raporu doğrultusunda 5-6 transfer yapmayı düşünüyoruz geçen yıldan da iskelet kadromuz bulunuyor inşallah bu yıl Yeniçağa halkının istediği şampiyonluğu kazanmak istiyoruz” dedi.

Yeniçağaspor ile sözleşme imzalayan İrfan Ulusan; “Başkan ve yönetimin hedefi olduğunu gördüm bu hedef doğrultusunda bende onları kırmadım tekliflerini kabul ettim iyi bir camiya'ya gidiyorum. Yeniçağaspor köklü ve eski bir kulüp futbolu ve sporu seven bir halkı var bu neticede de yönetimde. İlçenin ismini duyurmak ve üst liglere çıkarmak için bir mücadele veriyorlar. Bende onlarla birlik de bu mücadele içinde olacağım takımımızı sezon sonunda hedefe ulaştırmak için çalışacağım şimdiden herkese hayırlı olsun” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03