ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN ABAK YILMAZ ÖZEN'E SİTEM ETTİ...

30 Eylül 2015

Boluspor'da bir dönem görev yapan alt yapı antrenörlerinden Yılmaz Özen'in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalara Başkan ...

Boluspor'da bir dönem görev yapan alt yapı antrenörlerinden Yılmaz Özen'in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalara Başkan Savaş Abak Köroğlu TV'de katıldığı Serbest Vuruş programında cevap verdi. Başkan Abak Özen'i sert bir dille eleştirdi. Abak, “Yılmaz Özen kim? Ne yazmış, ben hayatımı Boluspor'a vakfettim. Bedavaya mı vakfettin. 1 ay maaşını almadığın oldu mu” şeklinde konuştu. Başkan Abak sözlerine, “1-2 tane gazetecinin galeyanına geleceksin, atar yapacaksın. Benim ofisim belli, yerim belli. Hiç atarlara gerek yok. Farz et ben Boluspor kulübü başkanı değilim. Gel yanıma. Boluspor'u seven falan yok” diyerek sitem etti.


Boluspor'un eski altyapı hocalarından şimdi ise Bolu Belediyespor'da koordinatörlük görevini yürüten Yılmaz Özen'in yaptığı açıklamaları sert bir dille eleştiren başkan Savaş Abak şunları dile getirdi: “Yanlış okumaydıysam, bana onu birisi gösterdi. Biz, hak yemişiz. Özcan hocaya milyonları vermişiz. Ben bunu söylemeyecektim. Bu bana yakışmıyor. Her yazıda bir cevap verirsek, bu camiaya yazık. 50 yıllık camianın başındayız. Yılmaz hoca açıklama yapmış. Yılmaz Özen kim? Ne yazmış, ben hayatımı Boluspor'a vakfettim. Bedaya mı vakfettin. 1 ay maaşını almadığın oldu mu. Ben bir gün çıkıp açıklama yapmadım. Bir sürü yazdılar, herkesin parasını verdin, onun parasını vermedin.


“Kimin parası ödenmemiş”


Sözlerine devam eden başkan Abak, “Boluspor'da hangi başkan, kimin parasını ödememiş. 16.06.2014 Yılmaz Özen 6000 Bin TL prim. 20.05.2014 Yılmaz Özen 5000 Bin TL prim. 03.05.2015 Denizlispor maçı Yılmaz Özen 3000 Bin TL prim. 20.04.2014 Tavşanlı Linyit Yılmaz Özen 10000 Bin TL prim. 06.03.2014 Kahramnanmaraş maçı Yılmaz Özen 3000 Bin TL prim. 02.03.2014 Manisa maçı Yılmaz Özen 3000 Bin TL prim. 19.02.2014 Yılmaz Özen Bucaspor maçı Yılmaz Özen 4000 Bin TL. Toplamda 34000 Bin TL. Neyi vakfettin. Bedavaya mı çalıştın? Ne Boluspor'u sevmesi, herkes parasını tıkır tıkır alıyor.


“Türkiye'de 129 tane profesyonel kulüp var. Neden gitmedin birine”


Eleştirilerine devam eden başkan Abak, “Böyle bir düzen var mı? Ayıptır, günahtır. Bir tane Boluspor var. Türkiye'de 129 tane profesyonel kulüp var benim bildiğim. Neden gitmedin birisine. Biz senin yolunu açtık. Böyle terbiyesiz, laflara gerek var mı? Ben Yılmaz'ı severdim. Genç adam. Ben detaylardan hiç bahsetmedim. Bizim geldiğimizde maaşı belliydi. Gizliden zam yaptık. Ne gereği var 1-2 tane gazetecinin gazına galeyanına geliyorsun. Bolu'nun çocuğusun, evladısın. Ben severim de Yılmaz'ı. Ben gibi dik adam seviyorum o huylarını ama ne gerek var. Sen bize akıl mı veriyorsun. Gazeteye çıkıp, Boluspor'a 17 senemi vakfettim. Neyi vakfettin. Parsanı tıkır tıkır aldın. Almadığın bir maaş yok. Milletin gazına gelmene gerek yok. Çoluğun çocuğun ekmek yedi. Boluspor'da yetişmişsin, başka takımlarda oynamışsın, para kazanmışsın, hocalık yapmışsın, ben ona defalarca dedim. Ya altyapıyı lav edecektim yada Yılmaz Özen'i gönderecektim. Kim kimin parasını vermemiş. Sen 50 yıllık camiayı çıkacaksın, kim sana sahip çıktı. Bolu Belediyespor sahip çıktı. Sana yine Bolulu sahip çıktı.”


“Gazetecinin galeyanına geleceksin atar yapacaksın. Benim ofisim belli, yerim belli”


Başkan ağır bir şekilde eleştirdiği Özen'e son olarak, “1-2 tane gazetecinin galeyanına geleceksin, atar yapacaksın. Benim ofisim belli, yerim belli. Hiç atarlara gerek yok. Farz et ben Boluspor kulübü başkanı değilim. Gel yanıma. Boluspor'u seven falan yok. Herkes maaşını alıyor" dedi.   

Kaynak: Köroğlu Gazetesi 

1 yorum yapılmış
  • olcay
    30 Eylül 2015 • 21:20
    aslan başkan şu adamları temizle ...
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03