ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

ÇARIKÇI KAYNAK ARAYIŞINA GİRDİ....

1 Haziran 2016

........................

Boluspor’da hafta sonu yapılan olağan kongrede delegelerin 298 oyunu alarak kırmızı beyazlı camianın yeni başkanı olan Necip Çarıkçı, Bolu Belediye Başkanı Aladdin Yılmaz ile ikili temaslarda bulunmak üzere soluğu Almanya’da aldı. Çarıkçı ve Yılmaz Boluspor’a büyük gelir getirici bir proje üzerinde çalışmalarını hızlandırdı.

Hafta sonu yapılan kongrede Boluspor’un tarihindeki 18.Başkan olan Necip Çarıkçı, çalışmalara hızlı başladı. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile Almanya’ya uçan Çarıkçı, kırmızı beyazlılara gelir getirici projelerle ilgili ikili temaslarda bulunuyor. Kırmızı beyazlılar için görüş alışverişinde bulunan Çarıkçı ve Yılmaz yaptıkları girişimler sonucu destek sözü aldı.

 BÜYÜK PROJEDE İŞ İMZAYA KALDI 

Edinilen bilgiye göre, Yılmaz ve Çarıkçı ikilisi büyük bir projenin son detaylarını görüşüp karara bağlamak için Almanya’da görüşmelerini sürdürüyor. Hafta sonuna kadar görüşmelerin olumlu sonuçlanacağı gelen haberler arasında yer alırken, Yılmaz ve Çarıkçı’nın kırmızı beyazlılara gelir getirici büyük projenin tamamlanması için yoğun çaba sarf ettikleri öğrenildi.

Yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanırsa Boluspor için büyük gelir kaynağı olacak projenin ardından, kulübün kasasına hatırı sayılır bir rakamda nakit girişi sağlanacak.

1 yorum yapılmış
  • zgr
    2 Haziran 2016 • 08:04
    Gülüyorum
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03