ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

STADYUM KONUSUNDA FLAŞ AÇIKLAMA

12 Ocak 2017

.....................

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı yönetim kuruluyla birlikte göreve geldiği 7,5 aylık dönemde yaptıklarını düzenlediği bilgilendirme toplantısıyla anlattı. Çarıkçı, “Stadyum konusunda TFF'nin ilgili birimleriyle görüştüklerini Ocak ayında stadyumun sertifikasını alarak 25 bin TL ceza ve 6 puan silme tehlikesinin ortadan kaldırdık” dedi.

Boluspor tesislerinde düzenlenen toplantıya basın mensupları ve taraftar dernek temsilcileri katıldı. Başkan Çarıkçı, 7,5 aylık sürede neler yapıldığını tek tek anlattı.

PUAN SİLME TEHLİKESİ ORTADAN KALKTI

Başkan Çarıkcı, ilk olarak stadyumda ve Boluspor tesisleri ile alt yapı tesislerindeki inşaat bakım ve onarım çalışmalarını resimlerle ve maliyetler konusunda bilgilendirme yaptı. Çarıkcı, Bolu Atatürk Stadyumu’nun  süper lige çıkmamız halinde maçların oynanabileceğini ancak bunun için 1 milyon TL gibi bir harcama yapılacağını belirtti. Başkan ayrıca, stadyum konusunda TFF'nin ilgili birimleriyle görüştüklerini Ocak ayında stadyumun sertifikasını alarak 25 bin TL ceza ve 6 puan silme tehlikesinin ortadan kaldırdıklarını da sözlerine ekledi.

“1 MİLYON TL HARCANACAK”

Boluspor'un artık hedefinin doğrudan süper lig olduğunu belirten Necip Çarıkcı "Stadyumumuz yenisi yapılana kadar şu anda yerinde kalacak. TFF yetkilileri ile görüştük. VİP, Protokol, soyunma odaları, hakem odaları, koridorlar, basın mensupları bölümü tribünler ve zemin çalışmasındaki iyileştirmelerle 1 milyon TL gibi bir masrafla stadyumumuzu süper lige hazır hale getireceğiz" dedi.

AMATÖRE DEV DESTEK

Başkan Çarıkcı ayrıca süper lige çıkılması halinde bütün amatör takımların teknik direktörlerinin ücretlerini Boluspor'un ödeyeceğini ayrıca "Amatör takımların malzemelerini biz alacağız. Onları bu mali yüklerden kurtaracağız" dedi. Çarıkcı ayrıca Boluspor'a bir ambulans kazandırılacağını Karaçayırda ki tesislerde hazır bulunacak bu ambulansın acil durumlarda hem Boluspor için hem de amatör takımlar için hazır bulundurulacağını belirtti.   

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03