ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

YILMAZ'DAN STADYUM AÇIKLAMASI

5 Haziran 2017

........................

Yılan hikayesine dönen ve Bolu'ya yapılması planlanan Bolu Şehir Stadyumuyla ilgili olarak konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Ödenek konusunda sıkıntı yaşanırsa stadyumu Bolu Belediyesi olarak biz yapabiliriz” dedi.

Boluspor stadının şehir içinden kaldırılıp Karaçayır Mahallesi’ne yeni stat yapılması doğrultusunda çalışmaların devam ettiğini belirten Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Boluspor’un stadının şehir içinde olmasını arzu etmiyoruz. Onun planlamasını bitirdik. Stadyum yeri olması gereken yerde Karaçayır’da olacak. Dolayısı ile sporun bütün etkinlikleri orada olacağının planlamasını biz belediye başkanı olduğumuzda yaptık. Ancak bu duyarlılığı bizden başka kimseye kabul ettiremedik. Şimdi ise kabul etmek zorunda bırakarak kabul ettirdik. Şu an stadyum ile ilgili biz yer satın almak peşindeyiz” diye konuştu.  

“PROJEMİZİ HAZIRLADIK”

“Türkiye’deki bütün statlar bitiyor biliyorsunuz. Stadyuma yer aldıktan sonra direkt Başbakana diyeceğiz ki; tüm ülkede statlar bitti Bolu kaldı. Sonuç alamazsak, stadyumu da Bolu Belediyesi olarak yaparız. Şu an onunla ilgilide bir fizibilite çalışması yaptırıyoruz. Stadyumun olduğu yerin projesini bile hazırladık. Orası konforlu bir ticari alan olacak.  Kafeteryalarla estetik bir alan olacak. Oradaki fizibiliteler üzerine çalışıyor. Herkes laf üzerine laf koyma peşinde. Bu konularda taş üzerine taş koymayı hedefleyen ve o işi gerçekleştirmeye çalışan bizler, bu hesapları iyi yapmak zorundayız.”

3 yorum yapılmış
 • erdalsertce
  5 Haziran 2017 • 22:47
  yıllardır aynı söylemleri dinliyoruz.her seçim zamanı bu stad söylemi mutlaka söylenir ama asla yapılmaz.yapılmasıda mumkun görünmüyor şimdilik.
 • Wanted
  6 Haziran 2017 • 02:41
  Emlak vergisine ekleyiverin, hane başına bir koltuk, peşin odemeyede %25 indirim dersiniz ohhhhhh tadından yenmez.
 • Icinizdenbiri
  6 Haziran 2017 • 19:59
  Sayin başkanim stadi boşver de şu yollari ve caddeyi yaptir bir an öncede şehirde yaşadiğimizi hissedelim
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03