ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

ÇAPA'DAN DOBRA AÇIKLAMALAR

16 Temmuz 2017

....................

Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, ““Şunu net bir şekilde gördük sayı olarak yetersiziz. Geçen sezon olduğu gibi sezon içerisinde yaşadığımız sıkıntıları yaşamamak için yapmamız gereken transferler var. Beklediğimiz transferleri hala yapamadık. Bazı mevkilerimiz alternatifsiz” dedi.

Antalyaspor ile oynanan ve 2-1  galip biten hazırlık karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulunan Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, “Hazırlık dönemindeki sonuçtan ziyade oynamış olduğunuz oyun daha önemli. Bugün 45-50 dakika iyi bir Boluspor vardı. Hafta içerisinde yapmış olduğumuz çalışmaları çok net bir şekilde gördük. Ama ilerleyen dakikalarda istediklerimizi göremedik bu da bir gerçek. Gayet normal. Bu tür karşılaşmalarda 45 dakikanın ardından ilk 11’in tamamı değişiyor. Bizim maalesef sayımız yeterli olmadığından dolayı bazı oyuncularımızı 90 dakika oynatmak zorunda kaldık. Bugün bizim için önemli olan hafta içerisinde yaptığımız çalışmaları görmek ve sakatlık vermeden karşılaşmayı bitirmekti. Ciddi bir rakiple oynadık. Geçen sezonun iyi takımlarından bir tanesi Antalyaspor. Şunu net bir şekilde gördük sayı olarak yetersiziz. Geçen sezon olduğu gibi sezon içerisinde yaşadığımız sıkıntıları yaşamamak için yapmamız gereken transferler var. Beklediğimiz transferleri hala yapamadık. Bazı mevkilerimiz alternatifsiz. Ama yönetim şuan görüşmelerini sürdürüyor. Oyuncuların geç gelmesi dezavantaj. Çünkü bu süreçten sonra bize gelecek oyuncu ligin ilk haftasında bize katkı sağlayamayacak. Çünkü genelde oyuncular tatilden gelecekler. Hazır olan oyuncu gelirse sıkıntı yok. O açıdan biraz geç kaldık. Bu bir gerçek.”

1 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    19 Temmuz 2017 • 15:13
    Boluspor transferde geç kalıyor. Önceki senelerde olduğu gibi kenarda köşede kalanlarla ucuz olsun bizim olsun mantığı ile transfer yapılacağı görülüyor.Aldığı futbolcularla gönderdiği futbolcular arasında şimdilik bir fark yok.Santos'un 4 maç cezası var, ceza bittikten sonra bir ayda da hazır olur, bu futbolcudan en az iki ay (8 maç) bize faydası yok. Başkanım ne olur bu sene de bizi kandırmayın.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03