ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

STADYUM İÇİN START VERİLDİ

7 Kasım 2017

..................

Bolu’da yıllardır yılan hikayesine dönen şehir stadyumuyla ilgili adımlar atılmaya başlandı. 

Köroğlu Gazetesinden Burhan Yeşiltaş’ın haberine göre, Bolusporlu taraftarların yıllardır yapılmasını beklediği stadyum ile ilgili girişimler resmen başladı. Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Konak, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Mustafa Alişarlı ve Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yerleşkesinde bulunan arazide incelemelerde bulundu.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yerleşkesi içinde bulunan Ali Ericek camii ile yeni rektörlüğün güneyine düşen arazinin stadyum kompleksi yapılması planlanıyor. Yerleşke de bulunan araziyi çok beğenen heyet, gerekli çalışmaların yapılması için temaslara başladı.

ORMAN BAKANI EROĞLU’NA BİLGİ VERİLECEK

Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı, stadyum konusunu Bolu Belediye Başkanı Aladdin Yılmaz’a aktardı. Yılmaz’da 8 Kasım Salı günü Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nda bir takım temaslarda bulunacağını ve konuyu Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na aktaracağını ifade etti. Bu gelişmelerin ardından bürokratik engellerinde kalkmasıyla çalışmaların başlaması bekleniyor.

3 yorum yapılmış
 • erturul
  9 Kasım 2017 • 19:54
  Siz yapabilinde neresi olursa kabulümüz.İnşaallah maşaallah.
 • Rzgar
  11 Kasım 2017 • 02:24
  Stadyum yapılacak bölge çok rüzgar alır İstanbul Atatürk stadyumunda yaşanan rüzgar sorunu yaşanır. İyi düşünün. Harcanan paralar boşa gitmesin.
 • Sporsever
  14 Kasım 2017 • 00:15
  Stadyum yapılacak alan çok rüzgar alır. İstanbul Atatürk stadyumunda yaşanan sıkıntılar yaşanır. İyi düşünün Yine paralar boşa gitmesin.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03