ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

FUTBOLUN EFSANELERİ BOLU'DA

23 Kasım 2017

......................

“Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor” projesi kapsamında Bolu’ya gelen Türk futbolunun efsaneleri Ali Gültiken, Semih Yuvakuran, Hasan Şaş, Oğuz Çetin ve Hami Mandıralı Bolu Valisi Aydın Baruş’u makamında ziyaret ettiler.

Bolu Valisi Aydın Baruş, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, Adalet Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü “Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor” projesi için Bolu’ya gelen Ali Gültiken, Semih Yuvakuran, Hasan Şaş, Oğuz Çetin ve Hami Mandıralı’yı  makamında ağırladı.

Avrasya Aşıklar Derneği Başkanı Aşık Zeki Erdali ile  Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Daire Başkanı Ramazan Okan Özcan’ın  eşlik ettiği ziyarette İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem ile Şube Müdürleri hazır bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette futbol konuşulurken, Bolu Valisi Aydın Baruş, böyle anlamlı bir proje için Bolu’ya gelen efsane futbolculara teşekkür etti.

CEZAEVİNDE MAHKUMLARLA FUTBOL OYNANDI

Projenin, 2017 yılının ilk programı 28 Temmuz’da Trabzon E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda gerçekleştirildi. Program daha sonra sırasıyla, 18 Ağustos’ta Eskişehir, 7 Eylül’de Şanlıurfa, 5 Ekim’de Gaziantep, 26 Ekim’de Van, 3 Kasım’da Manisa, 16 Kasım’da Bursa’da düzenlendi. Projenin sekizinci ayağı ise Bolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda düzenlenecek program ile devam etti.

PANELDE SORULARI YANITLADILAR

Söz konusu programda, ilk olarak aktif futbol hayatına nokta koyan efsane futbolculardan Ali Gültiken, Semih Yuvakuran, Hasan Şaş, Oğuz Çetin ve Hami Mandıralı düzenlenen panel ile gençlere tecrübelerini aktardılar. Avrasya Aşıklar Derneği Başkanı Aşık Zeki Erdali sazıyla sözüyle milli ve manevi değerlere vurgu yapan sunumu ile devam eden program, efsane futbolcular ile hükümlü gençler arasında oynanacak gösteri maçı ile sona erdi.

  • FUTBOLUN EFSANELERİ BOLU'DA
  • FUTBOLUN EFSANELERİ BOLU'DA
  • FUTBOLUN EFSANELERİ BOLU'DA
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03