ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

AZİZ YILDIRIM BOLU’DA

25 Mart 2018

.....................................

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün, Türkiye genelinde başlattığı “1907 Okul 1907 Pota” etkinliği kapsamında kulüp başkanı Aziz Yıldırım, Bolu’ya geldi.

Bolu’da, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü tarafından Türkiye genelinde düzenlenen “1907 Okul 1907 Pota” etkinliği kapsamında, 50. Yıl İlköğretim Okulu’na yapılan potaların açılışı gerçekleşti. Gerçekleşen açılış törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü, okul idaresi, öğrenciler ve çok sayıda Fenerbahçeli katıldı.

“EN BÜYÜK DESTEĞİ VEREN TAKIM FENERBAHÇE”

Kurdele kesimi töreni öncesi açılış konuşmalarının yapılması üzerine toplantı salonuna geçildi. Burada öğrenci ve taraftarlar tarafından yoğun ilgi gören Aziz Yıldırım, çocukların formalarını imzaladı. Açılış konuşması için kürsüye gelen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, spor kenti olma yolunda kendilerine en çok destek veren kulübün Fenerbahçe olduğunu söyleyerek, “Aziz Yıldırım, çok uzun süredir Fenerbahçe’nin başında. Suya sabuna çok dokundu ve çok tepki aldı. Ben böyle adamları seviyorum. Topuk Yaylası gibi hem Fenerbahçe’ye hem de Türk sporuna çok tesisler kazandırdı. Fenerbahçe’yi sadece bir spor kulübü olarak anlamak yanlış olur. Dünyada adından bu kadar söz ettiren bir marka haline gelmiş takımı, böyle anlamak yanlış olur. Bolu spor, üniversite, turizm kenti olacak. Sporda da her takımın kamp yaptığı bir merkez haline gelecek. Bizde bu amaçla çalışıyoruz. Bize bu konu da en büyük desteği veren takım ise Fenerbahçe” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından Okul ve İl Milli Eğitim Müdürleri, Yıldırım’a hediyelerini verdi. Hediye takdiminin bitmesinin ardından yaptırılan yeni potalar, kurdele kesim töreni ile kullanıma açıldı. Okul öğrencileri, yeni potalarda bir gösteri maçı yaptı. Karşılaşmanın tamamlanmasının ardından Aziz Yıldırım öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

  • AZİZ YILDIRIM BOLU’DA
  • AZİZ YILDIRIM BOLU’DA
  • AZİZ YILDIRIM BOLU’DA
  • AZİZ YILDIRIM BOLU’DA
  • AZİZ YILDIRIM BOLU’DA
  • AZİZ YILDIRIM BOLU’DA
  • AZİZ YILDIRIM BOLU’DA
  • AZİZ YILDIRIM BOLU’DA
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03