ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

SÜPER LİG EKİBİ BOLU’YA GELİYOR

26 Haziran 2018

...................................................

Kurumsal İletişimden Sorumlu Asbaşkan Recep Çınar, Konyaspor'un 2018-2019 futbol sezonu hazırlıkları için 1 Temmuz'da Kayacık Tesisleri'nde toplanacağını ve sezonun ilk çalışmasını burada gerçekleştireceğini söyledi.

Sezon başı hazırlık kampı programı hakkında açıklama yapan Asbaşkan Recep Çınar, "İlk olarak teknik heyetimiz ve futbolcularımız sağlık kontrolünden geçecek. Takımımız çalışmalarına 3 Temmuz'a kadar Konya'da devam edecek. 3-16 Temmuz tarihleri arasında Bolu Gerede'de 1. etap hazırlıklarımızı gerçekleştireceğiz. İlk etap sonrası ise futbolcularımıza kısa süreli izin verilecek. İznin ardından takımımız hazırlıklarına Hollanda'da devam edecek" dedi.

“LİGE HAZIR HALE GELMEK İSTİYORUZ”

2. etap hazırlık kampı çalışmalarının 20 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında Hollanda Arnheim'da başlayacağını ifade eden Asbaşkan Recep Çınar, "Takımımızın verimli bir sezon başı kampı geçirebilmesi için bütün hazırlıklarımızı tamamladık. İnşallah kazasız, belasız, sakatlık sorunu yaşamadan kampımızı bitirip lige hazır hale gelmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

 

1 yorum yapılmış
  • Halitcanbaz
    29 Haziran 2018 • 21:57
    Hiç gelmedi mi sanki ptt 1.ligdeyken her sene onlar bize geliyordu biz onlara gidiyorduk nezaman sınıf atladılar
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03