ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN YILMAZ NOKTAYI KOYDU

5 Ekim 2018

.................

Günlerdir Bolu kamuoyunda Boluspor alt yapı tesislerinin boşaltılması yönünde İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından gönderilen yazıyla başlayan tartışmalara Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz noktayı koydu. Yılmaz, tesislerin parselini, Belediye Kanunu’nun 18 (e) maddesi gereğince geri Bolu Belediyesi bünyesine almasını belediye meclisinden oy birliği ile geçirdi.

Geçtiğimiz günlerde, Boluspor'un alt yapı tesisleri olarak kullandığı Yılmaz Becikoğlu Tesisleri'nin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem'in imzasıyla gönderilen tebligat üzerine Spor Genel Müdürlüğü tahliye davası açarak kulübün alanı boşaltmasını istedi. Tebligatta gerekçe olarak kulübün 18 aydır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne kira ödemesi yapmadığı gerekçe gösterildi.

BAŞKAN YILMAZ DURUMA EL ATTI

Bolu Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısı’nda Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, tahliye kararına karşı flaş bir hamle yaptı. Tesislerin tahsis süresinin dolacağından Belediye Kanunu’nun 18(e) maddesi gereğince söz konusu parselin geri alınması belediye meclis üyelerinin oylarına sunuldu. Gündem maddesi oy birliği ile kabul edilirken, tekrar belediye bünyesine dönen parselin yeniden Boluspor’a verileceği öğrenildi.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03