ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

ÜMİT KURT BİLMECESİ SON BULDU

4 Ocak 2019

..........................

Boluspor’da defans oyuncusu Ümit Kurt’un başka bir takıma mı gideceği yoksa Boluspor’da mı kalacağı yılan hikayesine dönerken, kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili açıklama yapıldı.

Boluspor resmi internet sitesinden konuyla ilgili yaptığı açıklamada oyuncunun 2020 yılına kadar sözleşmesinin olduğunun altı çizilerek; “Profesyonel Futbol Takımımız futbolcularından Ümit Kurt ile ilgili basında yer alan transfer haberleri doğru olmamakla birlikte, futbolcumuzun sözleşmesi 31.05.2020 tarihine kadar devam etmektedir. Futbolcumuz Ümit Kurt’un herhangi bir transferi söz konusu olmayıp, Antalya kampında bulunan takımımız ile birlikte antrenmanlarına devam etmektedir” ifadelerine yer verildi.

 

2 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    4 Ocak 2019 • 22:52
    Yeni bir transfermiş gibi sevindik. Boluspor formasına layık 3-4 futbolcudan biri. Ümit Kurt ile bu güne kadar bilgi verilmemesinin nedeni; sorun yeni giderilmişe benziyor. Forvet kampa yetişecekti? Franck Etoundi gibi son anda kampa katılmasın. Başkanım ne olur göz boyamak için transfer yaparak bu taraftarı üzmeyin.İlk devre ilk altı rakiplere yenildik. İkinci devre bunun tersi olması için nokta transferi gerekli.
  • Geredelibag
    15 Ocak 2019 • 00:40
    Çok sevindim
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03