ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

ÇARIKÇI'DAN TRANSFER MÜJDESİ

16 Ocak 2019

...................

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, Transfer daha bitmedi son günde son dakika transferleri olabilir. Bekliyoruz. İhtiyacımız olan 3 bölgeye inşallah bu transferleri yaparız” dedi.

“SON GÜNDE SON DAKİKA TRANSFERLERİ OLABİLİR”

Ara transfer döneminde ihtiyaç duydukları 3 bölgeye transfer yapmak istediklerini söyleyen Necip Çarıkcı, “2 futbolcuyla yollarımızı ayırdık. 3 veya 4 transferi hem teknik heyet hem de bizler bu konuda toplantılar yaptık. Görüştüğümüz çok oyuncu var. Bunların bir kısmı kulüplerinde mali yükümlülükleri yerine getirdikleri için futbolcular gelemediler. Transfer dönemi devam ediyor. Boluspor’a uygun sakatlığı olmayan, maç oynamış, bize uyacak futbolcuları takip ediyoruz. Ara transfer kolay olmuyor. Ama transfer daha bitmedi son günde son dakika transferleri olabilir. Bekliyoruz. İhtiyacımız olan 3 bölgeye de inşallah bu transferleri de yaparız” dedi.

“BOLUSPOR’UN ZARAR GÖRMEMESİ LAZIM”

Geçtiğimiz günlerde Billal Sebaihi ile yolların ayrıldığını ancak kampa sonradan dahil ettiklerini aktaran Çarıkcı, “Biz sezon başında Sebaihi’yi transfer ettik. Belki de hazırlık kampının en iyi oyuncusuydu. Ama maalesef şu 17 maçta biz Sebaihi’den bu verimi alamadık. Bunun içinde teknik heyetle görüştük. Göndereceğiz dedik. Bu konuda da demeç verdik. Bir futbolcuyu dışladığın zaman diğer takımların alma yönünde Boluspor’un zarar görmemesi lazım. Hazırlık kampına davet ettik. Hazırlık kampından oyuncumuzu gönderebiliriz. Kadro dışı kalan oyuncuyu kimse almak istemez. Şuanda da futbolcu kardeşimizde büyük gelişme oldu” dedi.

1 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    16 Ocak 2019 • 23:26
    Sayın başkanım siz Boluspor'u süper lige çıkarmak istemiyorsunuz, zaten stadımız yok. Son günde takım bulamayan,bonservisi elinde olan 3-4 futbolcu alırsınız. Buna transfer denmez, göz boyamak denir.Üç senede Boluspor'u süper lige çıkaracağım diye başkan oldunuz, unuttunuz, unutturdunuz. Son günde takıma katılan Franck Etoundi'den ders çıkarmak lazım. Boluspor taraftarı 27 yıldır aldatılıyor.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03