ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

ÇARIKÇI'DAN PALAZOĞLU'NA GÖNDERME...

21 Ocak 2019

....................

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, işadamı Muhittin Palazoğlu’nun Boluspor Başkanlığına aday olacağı söylentilerine,  “Bu arkadaş dönem dönem böyle çıkışlar yapıyor fakat bir şey göremedik. Varsa projeleri çıksın aday olsun. Böyle çıkışlarla olmuyor bu işler” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda Beyaz TV’de yayımlanan Beyaz Futbol programında program sunucusu Ertem Şener ve yorumcu Sinan Engin’in Bolulu İşadamı Muhittin Palazoğlu’nun Boluspor başkanlığına aday olacağını söylemesinin ardından kulüp başkanı Necip Çarıkçı gazetecilerin bu yönde sorduğu soruya, “Bu arkadaş dönem dönem böyle çıkışlar yapıyor fakat bir şey göremedik. Varsa projeleri çıksın aday olsun. Böyle çıkışlarla olmuyor bu işler” dedi.

Çarıkçı, “Bu arkadaşı bazı dönemlerde böyle çıkışları hep oluyor. Önceden de olmuştu. Fakat daha bir şey göremedik. Şayet projeleri varsa gelsin aday olsun. Aday olmak doğal hakkıdır. Fakat biz böyle çıkışlardan başka bir şey göremedik” dedi.

2 yorum yapılmış
  • Halitcanbaz
    23 Ocak 2019 • 20:43
    Takımı çıkaracak borclandırıp batırmayacak süper ligde kalıcı tutacak 1nci ligde 30uncu senelere beklenmeyecek aday kimse o olsun.2nci lige düşürmeyecek kimse o olsun bazı serefsizler yuzunden bugun Gaziantep 2nci ligden çekiliyor itibarı korumak için kısaca bu küçük şehrin itibarını kim yükseltecekse o olsun herkese şimdiden bol şanslar
  • ismailylmaz
    29 Ocak 2019 • 22:22
    Senaryo hep aynı stattan soğuduk gitti
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03