ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

ÇARIKÇI'DAN TRANSFER AÇIKLAMASI

28 Ocak 2019

..................

Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı, "Poepon'un tercüman Can vasıtası ile gelmek istediğini söyledi, görüşüyoruz, bekliyoruz. "Eski oyuncumuz Ferhat Kiraz bize gelmek istiyor. Gelmek için araya adam soktu. Bizim topçumuz, bizim kardeşimiz" dedi. 

Başkan Necip Çarıkcı, "10 günden beri transferle ilgili çalışıyoruz. Öncelikli hedefimiz 5-6 futbolcu almaktansa iki tane nokta transfer yapmak. Bunlarda bu sezon ligde oynamış hazır futbolcular olacak. Mukavelesini fesh eden 7-8 futbolcu ile görüşüyoruz. Daha fesh edecekler olanlar var. Transferde çok değişik olaylar var. Kimisi çok para istiyor kimisi gelmiş 35 yaşına 2 yıllık mukavele istiyor. Bizim için 5 bin TL 50 bin TL çok büyü k paralar. Perşembeye kadar vaktimiz var, transfer yapacağız" dedi. 

"POEPON İÇİN BEKLİYORUZ"
"Poepon'un tercüman Can vasıtası ile gelmek istediğini söyledi, görüşüyoruz, bekliyoruz. Alacağımız 2 oyuncu Ümraniyespor maçında oynayabilecek kadar hazır olmalı. Bu yüzden bizim bildiğimiz inandığımız oyuncular olmalı. Kesinlikle transfer yapmama gibi bir niyetimiz yok. İsmail Haktan ile yollarımızı ayırdık, sağ kanatın önünü ve arkasını dolduracak oyunculara bakıyoruz. Galatasaray maçından sonra Ümraniyespor maçı var. Çok önemli bir maç."

"FERHAT KİRAZ GELMEK İSTİYOR"             
 "Eski oyuncumuz Ferhat Kiraz bize gelmek istiyor. Gelmek için araya adam soktu. Bizim topçumuz, bizim kardeşimiz.  Ama o mevkide genç oyuncularımızda var. Bu saatten sonra hocamızla Hakkı hocamızla oturup konuşacağız. Galatasaray maçını, Ümraniyespor maçını masaya yatıracağız. Bugün baktığımızda bir çok kulüpte sıkıntı var. Çok şükür bu ekonomik şartlarda durumumuz iyi. Elimizden geleni yapıyoruz. Transfer yapacağız."

4 yorum yapılmış
 • Bolusportaraftar
  28 Ocak 2019 • 13:42
  Popon'un transferi isabet olur.
 • ayhan
  28 Ocak 2019 • 17:53
  HER TOPCUNUN BİR ZİRVESİ VAR BUNLAR ZİRVEDEN İNDİ EMEKLİĞİNİ BEKLİYOR BUNLARDAN BİRŞEY OLMAZZZZZZZZZZZZZZ CÜNEYT HOCA 4 AY KALABİLİRDİ BU SAATEN SONRA BOLU NE DÜŞER NE ÇIKAR HOCAYA GEREK YOK BOŞUNA GELDİİİİİİİİİİİİİİİ
 • ScoutGazisehir
  29 Ocak 2019 • 22:22
  Moussa Sow u aldık. Poepon verelim diarra Ümit kurt özgür abi verin
 • halitcanbaz
  30 Ocak 2019 • 23:32
  2 pompa transferden ses yok ve o 2 pompa transfer poepen ve ferhat kiraz olacaksa yazık acıların takımına bırak şampiyonluğu playofu adana giresun eses afiyet karabük elazığ sonra boluyu yaz yeri belli olur ama inşallah ben yanılırım.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03