ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN ÖZCAN'DAN STADYUM AÇIKLAMASI

17 Nisan 2019

.......................

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, stadyumla ilgili olarak, "Boluspor yönetiminde Oktay Ercan gibi bu işlere çok kafa yoran insanlarımız var. Bunu biz sponsorla çözeceğimiz kanaatindeyim. Hızlı bir şekilde biz stadın geri kalan mülkiyetiyle ilgili sorunu çözmemiz gerekiyor, Gençlik Spor yetkilileri de buna sıcak bakıyor" dedi.

31 Mart yerel seçimlerinin en önemli projelerinden stadyumun yeniden yapılmasıyla ilgili olarak Bolu Belediy Başkanı Tanu Özcan Boluspor Dergisine konuştu. Özcan, "Biz ilk etapta Gençlik Spor Bakanlığı ile görüşeceğiz ve Gençlik İl Müdürlüğü’ne Karaçayır’da bir yer tahsis edeceğiz, bunu çözeriz diyorum, çünkü onların da lehine. Zaten Karaçayır'da yeni kapalı spor salonumuz yapılmıştı. Eskisini sadece çok amaçlı bir salon gibi kullanır olduk. Bir de amatör sporcularımız burayı kullanıyordu. Boluspor için bu stadın yanına bir otel yapıp, orada da 1000 kişilik çok amaçlı bir salon yapacağımızı da söylemiştik, ayrıca işyerleri de olacak, otoparkı ve dükkanları olacak, 24 saat aktif bir merkez olacak. Dolayısıyla burada bizim çözmemiz gereken hemen bakanlıkla görüşüp takas konusunu halletmemiz gerekiyor" diye konuştu. 

"SPONSORLA ÇÖZECEĞİZ"
"Karaçayır’da kapalı spor salonumuzun yanında belediyemize ait yerimiz var, uygun bir kısmını onlara verip bu işi çözeriz ve bunun için hemen girişimlere başlayacağım. Devlet aslında bir miktar katkı da veriyor, ancak biz devletin katkısına güvenerek bu vaadi vermiş değiliz. Boluspor yönetiminde Oktay Ercan gibi bu işlere çok kafa yoran insanlarımız var. Bunu biz sponsorla çözeceğimiz kanaatindeyim. Hızlı bir şekilde biz stadın geri kalan mülkiyetiyle ilgili sorunu çözmemiz gerekiyor, Gençlik Spor yetkilileri de buna sıcak bakıyor."

MİLLET BAHÇESİ İÇİN BAŞKA YER GÖSTERİRİZ, DESTEK VERİRLERSE ÖPÜP BAŞIMIZA KOYARIZ

Cumhurbaşkanımız stadın yerinin millet bahçesi olacağını söylemişti?
"Yerle ilgili bir sıkıntı vardı. Sayın Cumhurbaşkanımıza burada söylettiler, diğer aday, burayı millet bahçesi olarak yapılacağını söylettiler. Biz millet bahçesi olarak daha uygun yerler, daha güzel yerler gösteririz. Sayın Cumhurbaşkanımız belediyemize millet bahçesi yapmak için katkı vermek isterse biz öpüp başımızın üzerine koyarız ama dediğim gibi stadyumu mevcut yerine yapılması konusunun çok doğru olduğunu, vatandaşımızdan, taraftarlarımızdan, esnafımızdan gelen destek tepkileriyle doğru karar aldığımızı görmüş olduk."

2 yorum yapılmış
  • Halitcanbaz
    18 Nisan 2019 • 00:08
    Duyda inanma kaç senede bitecek acaba
  • Halitcanbaz
    20 Nisan 2019 • 19:08
    Hayali güzel ammmaaaa ruyalarda kalmazsa yalan rüzgarına donmezzzse bolu ve boluspor lehine olursa
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03