ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

KONGREDE GERGİN ANLAR

30 Mayıs 2019

..................

Spor Toto 1'inci Lig ekibi Boluspor başkanlığı için iş insanı Cavit Demir'in tek aday olduğu olağan kongre yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 15 gün sonraya ertelendi. Gergin anların yaşandığı kongrede başkan adayı Cavit Demir, Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı'yı üyeleri kongreye gelmemesi için aramakla suçladı.

Bolusporlu yönetici Sinan Barut, kongrenin gerçekleştirilmesi için 445 üyenin katılım göstermesi gerektiğini ve saat 14.30 itibariyle katılımın gerçekleşmediğini söyledi. Tek liste olarak Boluspor başkanlığına aday olan işadamı Cavit Demir, hafta için olması nedeniyle üyelerin geleceğini biraz daha beklenmesini istedi. Yarım saat daha süre verildi. Ancak katılım 92'de kalınca kongre 15 gün sonraya ertelendi.

“KONGREYE GELMEYİN DENMESİ SON DERECE YANLIŞ”

Başkan adayı Cavit Demir, Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı'yı üyeleri kongreye katılmaması için aramakla suçladı. Zaman zaman üyeler arasında tartışmaların yaşanırken, Cavit Demir, "Necip Başkan herhalde koltuğu bırakmayı düşünmüyor. Biz de bir dahaki dönem aday olur muyuz, olmaz mıyız düşeceğiz, taşınacağız. Şimdi bu durumda çok bir şey söylemek uygun değil. Kulübün mali durumu ortadaydı. Biz dostlarımızla, arkadaşlarımızla temiz bir yönetim olsun diye ortaya çıktık. Hayırlı olsun diyoruz. Ama üyelerin aranıp, "Kongreye gelmeyin, kongre yok" denmesi son derece yanlış. Bugün itibariyle yeniden adaylık konusunu kendi aramızda toplantı yaptıktan sonra karar vereceğiz. İstişare yaptığımızda bir dahaki kongrede aday olmama olasılığımız yüzde doksan." dedi. Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı da Cavit Demir'i Boluspor'un mali durumu ile ilgili kendisine verdiği belgeyi 5 dakika sonra gazetecilere dağıtmakla suçlayıp tepki gösterdi.

 • KONGREDE GERGİN ANLAR
 • KONGREDE GERGİN ANLAR
 • KONGREDE GERGİN ANLAR
 • KONGREDE GERGİN ANLAR
 • KONGREDE GERGİN ANLAR
 • KONGREDE GERGİN ANLAR
4 yorum yapılmış
 • RemziKrc
  30 Mayıs 2019 • 21:50
  Çarıkcı'ya sormak lazım.1-proje takımı ne oldu?2- Üç sene içinde süper lige çıkma hayali ne oldu. 3-Neymar Bolu'yu tanıtmaya ne zaman gelecek?4-Karabükspor-Boluspor maçında kasıtlı kırmızı kar gören Emre Gültekin'e bu hareketinde dolayı uzun süreli izin verme ödülü başka bir takımda var mı? 5-Tüvtürk ve otel işlerininden sonra, Boluspor'u daha hangi özel işlerin için kullanacaksın? SONUÇ:Bolupsor'menfaat kapısı değil.
 • muratselamet
  31 Mayıs 2019 • 00:48
  Boluspor kimsenin tapulu malı değil, Necip Çarıkçının hiç değil maça gelen olmuyor koskoca şehri küstürdü 100 kişi ya var ya yok maçlarda, Kulübün 15 gün daha zaman kaybetmesine sebep olan kongre üyelerinede teessüf ederim. Açın kardeşim herkes kongre üyesi olabilisin Halka açın şu işleri verelim bizde aidatımızı kongre üyesi olalım
 • Taraftar
  31 Mayıs 2019 • 00:56
  Necipin çiftligi ya orası... Bırakın kardesim beceremediniz iste. Yeni bir heyecan lazim yeni bir yonetim lazim. Eliniz cebinize girmiyor. Ilk yariyi domine eden takimi neredeyse kume dusurecektiniz.Cavit Demirin adaylığını duyduğumda iste simdi oldu demiştim ama onuda küstürdünüz. Çarıkçı yine gelirse bu takım alt ligde haberiniz olsun.
 • RemziKrc
  31 Mayıs 2019 • 21:57
  Cavit beyin Boluspor aşkı nereden geliyor? Hastanelerinin işini bürokraside düzeltmek, Boluspor'u rant için kullanmak mı? Biz Çarıkcı'dan kurtulalım derken daha sonra Çarıkcı'ya arar duruma düşmeyelim.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03