ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Gergin kongrede başkan belli oldu

15 Haziran 2019

...........................

BOLUSPOR ÇARIKI İLE DEVAM EDİYOR

Bugün yapılan Boluspor Olağan Kongresi’nde tek liste ile seçime giden Necip Çarıkçı, tekrar kulübün başkanı oldu.

Günlerdir kamuoyunun merakla beklediği Boluspor Olağan Kongresi, Boluspor Altyapı Tesisleri’nde yapıldı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, eski belediye başkanları, eski kulüp başkanları ve delegelerin katıldığı kongre, divan üyelerinin seçimi ile başladı.

Günlerdir kulüp başkanlığı için bir adayın çıkmaması üzerine mevcut kulüp başkanı Necip Çarıkçı tek liste ile seçime gitti. Çarıkçı’nın listesinin okunmasının ardından yapılan oylamada Boluspor, Necip Çarıkçı ile devam kararı aldı.

“KOLAY DEĞİL BOLUSPOR BAŞKANLIĞI”

Başkan seçildikten sonra yaptığı ilk açıklamada, Boluspor’a başkan olmanın kolay olmadığını söyleyen Çarıkçı, “Zor bir süreç geçti. Normalde Boluspor’a aday olmak gibi bir düşüncem yoktu. Gençlere daha bu işi yapmak isteyenlere vermek istedim. Ama çok aday beklentisi varken 1 gün kala bu adaylık olayı olmadı. Akşam saat 9 buçukta haber geldi. Aslında buna hazır değildim. Transfer ve benzeri konularla da ilgilenemedim. Emekli olayım, dinleneyim, ailemle ilgileneyim dedim. Aileme söz vermiştim ama tutamadım.  Boluspor’a senelerimi verdim. 13 yıl başkanlık yaptım. Geçen yılda da başkanlık ihtiyacı varken o zaman da sahiplendim. Aradan 13 sene geçti. Kolay değil Boluspor başkanlığı. Ben Boluspor’da emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu kongre böyle olmamalıydı. Eski başkan ve bir grup kongreyi erken terk etti. Böyle olursa başkan da idarecide bulamayız. Keşke bunlar yaşanmasaydı. Bizim Savaş Başkanla bir olayımız yok. İnşallah Boluspor daha birleştirici olur. Kulüp başkanlığı yapmak çok zor. Bu görev bizim görevimiz inşallah bu bayrağı devralacak birini yetiştiririz. Biz bu şekilde yapıldığı zaman bir başkan da idareci de bulamayız” dedi.

1 yorum yapılmış
  • Halitcanbaz
    15 Haziran 2019 • 18:04
    Carikcisporun maçlarına bundan sonra kaç kişi gelecek acaba yazık oldu boluspora boluspor ismini değiştirmeli Carikcispor yapmalı boluspor bal liginden gençlerle sıfırdan yeni sayfa acmalidir
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03