ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

GİRAY BULAK RESMEN BOLUSPOR'DA..

3 Temmuz 2019

...................

Boluspor teknik direktörü resmen Giray Bulak oldu. Kulüp tesislerinde yapılan imza törenine çok sayıda yönetici ve basın mensupları katıldı.  Giray Bulak, "Boluspor’da olmaktan ve Necip Başkanımla çalışmaktan dolayı çok mutluyum" dedi. 

"HOCAMIZA İNANIYORUM"
İmza töreninde konuşan Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, “2011 yılında Ankara’da görüştüğüm, Boluspor’un bütçesi dahilinde hareket ettiğim için o gün anlaşamamıştık. Hocamız ile bu 4-5 yıldan bu yana çok iyi ağabey, kardeş ilişkilerimiz oldu. Sürekli görüşüyoruz. 8 sene sonra istediğimiz, beklediğimiz çok sevdiğimiz hocamız ile kavuştuk. İnşallah Giray hocamız kariyeri, itibarı, kişiliği Boluspor’a göre olduğuna inanıyorum" şeklinde konuştu.

"ÇOK MUTLUYUM"

Teknik Direktör Giray Bulak ise, “Her yıl sezon başı kamplarında geldiğim bir şehir Bolu. Muhteşem bir yer doğası, çevresi, insanı. Her zaman Türkiye’de takdir edilmiş bir bölge. Kulüp yapısı, Başkan her zaman değer görmüş. Bir hoca için en avantajlı konu bu zaten. O sürekliliğin olması. Bu da bize avantaj verecek. Üç yardımcı hocam var. Zafer Hızarcı, Mustafa Piro ve Özgür Bayer olmak üzere ama Alper Kartal arkadaşımız da gelecek. Birde kaleci hocamızı daha sonra belirleyeceğiz. Boluspor’da olmaktan ve Necip Başkanımla çalışmaktan dolayı çok mutluyum. “ şeklinde konuştu.

  • GİRAY BULAK RESMEN BOLUSPOR'DA..
  • GİRAY BULAK RESMEN BOLUSPOR'DA..
  • GİRAY BULAK RESMEN BOLUSPOR'DA..
1 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    4 Temmuz 2019 • 11:07
    Kariyeri olan, tff 1. Lig tecrübesi olan bir hocayla anlaşmak memnuniyet verici. Yönetim hocanın istediği futbolcuları transfer ederse; hoca başarılı olur, akşam pazarından futbolcu alınırsa önceki senelerden bir farkımız olmaz.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03