ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

VALİ AHMET ÜMİT'TEN BOLUSPOR'A ZİYARET

25 Temmuz 2019

..................................

Bolu Valisi Ahmet Ümit 2019-2020 sezonu öncesi kulübümüzü ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi.

Bolu Valisi Ahmet Ümit’i Boluspor  Başkan Vekili Metin Kumaş, Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Serdar Yıldız, Altyapı Sorumlusu Adil Semercioğlu ile Teknik Direktör Giray Bulak karşıladı.

Ziyarette bu sezon takımımızın başına geçen Teknik Direktör Giray Bulak’a başarılar dileyen Vali Ümit, "Giray Hoca yıllardır tüm kamuoyunun ve hepimizin yakından tanıdığı kıymetli hocalarımızdan bir tanesidir. Çeşitli takımlarda hocalık yaptı. Önemli başarılara imza attı. Hocamızın bu başarılarının Bolu’da da devam edeceğine inanıyorum. Yeni bir takımla ve yepyeni bir ruhla Boluspor’u inşallah hedeflerine birlikte taşırız. Böylesine güzide bir kulübe gönül vermek, yardımcı olmak hepimiz için önemli bir görev ve misyondur. Ben Boluspor’un Giray Hoca ile birlikte önemli başarılara imza atacağına gönülden inanıyorum. Desteğimiz Hocamızın ve takımın daima arkasında olacaktır. Hocamıza ve takımımıza yeni sezonda üstün başarılar diliyorum " dedi.

Ziyaret, Teknik Direktör Giray Bulak tarafından Bolu Valisi Ahmet Ümit’e adının yazılı olduğu 14 numaralı Boluspor formasının hediye edilmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

 

  • VALİ AHMET ÜMİT'TEN BOLUSPOR'A ZİYARET
  • VALİ AHMET ÜMİT'TEN BOLUSPOR'A ZİYARET
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03