ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLUSPOR'DA OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

15 Eylül 2019

...............................

Boluspor yönetim kurulu bugün 14.00’da olağanüstü olarak toplandı. Olağanüstü yapılan toplantıda herhangi bir karar çıkmazken, durum değerlendirmesi yapıldı. Kurul pazartesi günü tekrar toplanacak.
 
Boluspor yönetim kurulu bugün 14.00’da olağanüstü toplandı. Kırmızı beyazlılar, 4 haftalık periyodu ve son oynanan Altay karşılaşmasını değerlendirdi. Önemli gelişmeler yaşandı. Bütün yöneticiler fikirlerini ifade etti. Boluspor yönetim kurulu Pazartesi akşamı tekrardan toplanma kararı aldı. Olağanüstü yapılan toplantıda herhangi bir karar çıkmazken, durum değerlendirmesi yapıldı. 16 Eylül Pazartesi akşamı yapılacak toplantıda önemli kararların alınması bekleniyor.
2 yorum yapılmış
  • erdal
    16 Eylül 2019 • 15:25
    giray bulaktan bi cacık olmaz.bikere mutlu güler bu ligin bu takımın oyuncusu değil zayıf güçsüz fenrden alınan sol açıkta öle adam topla 2 adım gidemiyo.maç sıkıntıya giriyo giray bulak mustafa durağı aldı oyundan sağ taraf düştü sonra sahanın en iyisi dodoyu çıkardı hayırlı işler ömer dayı.sağ bekte 61 numaralı kazmada niye ısrar ediliyo anlamak mümkün değil.koy sağ beke sethi solda hakan arslan.neyin peşindesin hoca bolusporu ligden düşürmeyemi ça
  • Kibrisciklimucahit
    17 Eylül 2019 • 10:23
    Cumali bisiyide alsin giderken giray hoca ALLAH ASKİNA
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03