ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLUSPOR'DA 2 İSTİFA

7 Aralık 2019

..................................................

Boluspor’da ligde alınan kötü sonuçlar nedeniyle iki yönetici ismin istifa ettiği öğrenildi.

Boluspor’da iki ismin istifa ettiği iddia edildi. Uzun süredir Boluspor yönetiminde yer alan Abdullah Onurlu ve Metin Kumaş’ın istifa ettiği iddia edildi.

Geçtiğimiz aylarda bazı sorunlardan dolayı Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı ile anlaşamayan Metin Kumaş’ın, kulüp yönetimine istifasını sunduğu belirtildi. Abdullah Onurlu’nun ise özel sebeplerden dolayı istifasını kulüp yönetimine sunduğu iddia edildi.

2 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    8 Aralık 2019 • 18:41
    ligde düşecek son üç takım içindeyiz. Çarıkçı parasını kurtarıp sakın kaçmasın. Takımı bu duruma düşüren kendisi, kurtaracak kişi de kendisidir. Devre arasında yapacağı ve ilk onbirde direk oynayacağı 4-5 futbolcu ile ayağa kalkarız. Önceki transferler gibi bekleyelim fiatlar düşsün, akşam pazarından futbolcu transfer edilirse, birinci devreyi de ararız.
  • erdal
    9 Aralık 2019 • 14:16
    bu takım düşerse çarıkçı bunun altından kalakamaz .Boluspor transfrede sona kalan takım.aldıkları topçulara bak ne jkadar bitik işe yaramaz kazmanot varsa bolusporda takımda ruh yok enerji yok tavuk gibi rakibin önüne çöktüler.hele o batuhan denen kazmayı kim gocü diye transfer ettiyse helal olsun adam 3 senede 1 gol atmış rezalet.elindekizımba gibi kaleciyi bırak git bu bombayı al atacan2 hayırlı olsun.şu 4 hafta alabildiğimz kadar puan alıp alayını göndermek h
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03