ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLUSPOR TARAFTARINDAN ANLAMLI HAREKET

23 Mart 2020

............................................

Boluspor taraftar grubu Yarenler Covid-19 Coronavirüs pandemi yüzünden canla başla çalışan Sağlık çalışanlarımız için bir pankart hazırladılar. Ancak hazırlanan pankartın hastane güvenliği nedeniyle hastane girişine asılamadığı belirtildi.

Yarenler taraftar grubu yaptığı açıklamada şunları söylediler; 

“Bugün dünyayı ve ülkemizi tehdit eden Covid-19 Coronavirüs pandemi yüzünden ailelerinden, kendi hayatlarından fedakârlık yapıp gecesini gündüzüne katan bütün değerli doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımıza destek amaçlı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere bütün bakanlarımızın, her kesim il mülki amirlerimizin söylediği #EvindeKal sözü ile halkımıza sosyal bir mesaj vermek için yapmış olduğumuz bu el emeği, göz nuru pankartımızı maalesef bazı basit sebepler ve prosedürler bahane edilerek hastane güvenliği tarafından hastane girişine asmamıza izin verilmemiştir. Birlik, beraberlik içinde olmamız gereken şu dönemde bu yapılan tamamen ayıptır.

Takdiri siz değerli Bolu halkına bırakıyoruz ve tüm sağlık çalışanlarımıza yürekten teşekkür ediyor, değerli vatandaşlarımıza sağlığımız için #EvindeKal diyoruz!!

Saygılarımızla

YARENLER”

1 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    23 Mart 2020 • 21:34
    Altay bugün,Akhisar yarın ve Denizlispor perşembe günü antrenmanlara başlıyor. Tabiiki önce çalışma sahaları-soyunma odaları vb. yerler dezenfekte edilerek en üst seviyede gerekli tedbirlerin alınması gerekir.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03