ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

SALİH YERGİN ÖZ ELEŞTİRİDE BULUNDU

30 Kasım 2020

......................

TVF Sigorta Shop Kadınlar 1. Liginde oynadığı 7 maçı da kazanan Bolunun Sultanları Bolu Belediyespor Kadın Voleybol takımımızda baş antrenörümüz Salih Yergin maç yapmadan geçirecekleri haftayı izin kullanmadan antrenman yaparak değerlendirdiklerini, gösterilen ilgi ve desteğe karşı Bolu'yu ve Bolu Belediyespor'u en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirtti.

"Yedi haftadır kazanıyoruz ama şu an istedigimiz kadar iyi oynamıyoruz, sadece tecrübemiz ile kazanmayı beceriyoruz diyen Yergin  "Oyuncularımız ideal kadro olarak daha üç resmî maçı bi arada oynadılar ve daha iyi olacaklar. Sporcularımın hepsi elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Çok çalışıyoruz takımın katılımı ve özverisi çok iyi. Maç içinde zaman zaman olağanüstü tempolar yakalayabiliyoruz önünde veya arkasında oyunda iniş çıkışlar yaşıyoruz ama doğru işleri yaparak kazanıyoruz.  Tabi ki  bu parametreler karşımızdaki takımın temposu ile ve kalitesi ile de ilişkili olabiliyor" dedi. 

BAY GEÇMEMİZE RAĞMEN ÇALIŞMALARIMIZI İZİN KULLANMADAN SÜRDÜRÜYORUZ

Bu zamana kadar kazandıklarını ama kapasitemizin daha yüksek olduğunun altını çizen antrenörümüz Salih Yergin "Bizim gibi bir organizasyonun maçlarda çok daha efektif oynayan ve maçları çok daha net bir üstünlük ile koparan bir takım olması gerektiğini düşünüyorum. Bu hafta ligde bay geçiyoruz. O yüzden daha fazla çalışarak avantajımızı korumak istiyoruz. Koronavirüs veya herhangi bir sürpriz olmaması için bu arada izin yapmadan tedbirlerimizi de elden bırakmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi. 

BAŞKANLARIMIZDAN ÖNEMLİ DESTEK GÖRÜYORUZ

Her kesimden destek gördüklerinin de altını çizen Kadın Voleybol takımımızın baş antrenörü Salih Yergin "Sağ olsunlar Belediye Başkanımız Tanju Özcan, Başkan Yardımcımız Rasim Özdemir bize her konuda tam destek oluyorlar, bizi yalnız bırakmıyorlar. İyi sonuçlar almak tabiki bizi de çok memnun ediyor.  Eksik yönlerimizi arıyor onun üzerine çalışıyoruz . Transfer konusunda ise yetersiz gördüğümüz mevkiler için  gerekirse  çalışma yapılabilir . Doğru stratejiler uyguladık ve bütçemiz yendiğimiz ve yeneceğimiz bütün takımlardan daha  mütevazı ve düşük. O yüzden kendimizi rahat hissediyoruz. Başkanımız Sinan Barut  özellikle bu konularda da çok özverili ve planlı çalışıyor. Bu da elimizi kuvvetlendiriyor. Herkese burdan çok teşekkür ediyorum. Çok iyi bir ekip olduk. Sportif direktörümüz ve diğer hocalarımız ile iyi bi ekip olduk.  Bolumuzun ve Bolu Belediyesporumuzun her zaman tablonun en üstünde olması bizim ana hedefimizdir" dedi. 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03