ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

YARENLER’DEN SİNAN BARUT’A ZİYARET

30 Aralık 2020

.............................

Boluspor taraftar grubu Yarenler ilimizin başarılı kulübü ve başarılı başkanı Sinan Barut'a ziyarette bulundular. Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette yeşil beyazlı ekibin başarısından dolayı mutlu olduklarını Pandemi sonrası Bolu Belediyespor'un maçlarında tribünleri dolduracaklarını ifade ettiler.

KULÜPTEN YAPILAN AÇIKLAMA İSE ŞÖYLE; 

Kulübümüz Bolu Belediyespor'un en büyük destekçilerinden Yarenler taraftar grubumuzun liderleri ve üyeleri yeni yıl için hazırladıkları 2021 takvimini başkanımız Sinan Barut'a yaptıkları ziyaretle hediye ettiler. 

Yapılan ziyarette Yarenler taraftar grubu Bolu Belediyespor'un hem salonda hem de diğer sportif alanlarında başarılı çalışmalarını takip ettiklerini Pandemi sonrası daha önce olduğu gibi yeşil beyazlı ekibin yanında olacaklarını belirttiler. 

Başkanımız Sinan Barut ise taraftarımızın her zaman desteklerini hissettiklerini Bolu’nun adını sporda duyurmak için el birliği ile çalışacaklarını ifade etti. Başkanımız Barut ayrıca Yarenler taraftar grubunun 2021 takvimlerinin kulübümüzde ve ofisinde yıl boyunca en güzel yerde asılı kalacağını belirterek ziyaretleri için teşekkür etti.

  • YARENLER’DEN SİNAN BARUT’A ZİYARET
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03