ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BGC'DEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

3 Şubat 2021

............................

Bolu Gazeteciler Cemiyeti (BGC), Boluspor kulüp yöneticilerinin Bolu Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve İhlas Haber Ajansı Muhabiri Faruk Çidem’e yönelik yapılan tavır ve fiili saldırılara karşı durarak, birlik ve beraberlik mesajı yayınladı. 

Bolu Gazeteciler Cemiyeti'nden yapılan açıklamada, "Boluspor’un kendi sahasında oynadığı Adana Demirspor maçı sonrasında bazı kulüp yöneticilerinin Bolu Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve İhlas Haber Ajansı Muhabiri Faruk Çidem’e yönelik yapılan tavır ve fiili saldırı teşebbüsleri bizleri derinden üzmüştür. Küçük şehrin büyük öyküsü diye çıkılan yolda, iyi günde de kötü günde de Boluspor’a destek olan gazetecilere yapılan hareketler ve söylenen sözlerin yakışıksız olduğunun bilinmesini isteriz. Kırmızı beyazlı yöneticilerin genç gazeteci arkadaşımıza yönelik söylemleri ve akabinde de üzerine doğru yürümelerini üzüntüyle karşıladık.

"Uzaklaştıran değil yakınlaştıran taraf olmalarını bekliyoruz"

Daha başarılı olmasını beklediğimiz Boluspor’un gidişatını sekteye uğratmamak ve takım ruhunu zedelememek adına, takımlarına sahip çıkan ve yayın organlarında her daim kentlerinin takımına destek olmaya çalışan gazetecilere karşı Boluspor yöneticilerinin daha saygılı olmalarını, ayıran değil kucaklaştıran, uzaklaştıran değil yakınlaştıran taraf olmalarını bekliyoruz. Ayrıca bu duygu ve düşüncelerimizle hareket edilmesini, Boluspor’u Boluspor yapan değerlerin karşı karşıya getirilmesi halinde zararı kişilerin değil kurumun göreceğini bunu da hiç birimizin istemeyeceğini belirtir, bu tavsiye niteliğindeki adımlarında Boluspor yönetim kurulu tarafından atılmasını isteriz" ifadeleri yer aldı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03