ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Levent Eriş dobra dobra konuştu

23 Haziran 2010

Boluspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Şampiyon Gazetesi'nin sorularını açık yüreklilikle yanıtladı. Eriş, “Olmazsa olmaz oyuncuları ...

Boluspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Şampiyon Gazetesi'nin sorularını açık yüreklilikle yanıtladı. Eriş, “Olmazsa olmaz oyuncuları tek tek alıyoruz. Fire vermiyoruz” dedi. 

Transfer politikasının olumlu gittiğini kaydeden Boluspor Teknik Direktörü Levent Eriş,

“Eksiklerimizi görerek hareket ediyoruz. Acelemiz yok. Yapılan transferler hem yönetimin hem de benim inisiyatifim de ilerliyor. Ayağımızı yorganımıza göre uzatıyoruz. Bana göre istediğimiz oyuncuları alıyoruz. Şu ana kadar aldığımız futbolcuların hepsi bizi hedefe götürecek oyuncular. Akıllı bir transfer politikası izliyoruz” dedi.

“Orta saha ve hücuma

   tecrübeli oyuncu”

 Transfer konusunda da isim vermeden bazı mevkilere oyuncu alınacağının altını çizen Eriş, “Orta saha ve hücum hattına tecrübeli birer oyuncu almayı düşünüyoruz. Ondan sonra da tecrübeli ancak genç oyunculara yöneleceğiz. Çalışmak istediğim oyuncuların listesini yönetime verdim. Hepsi hedefe gidebilecek kalitede oyuncular. Listede 50-55 futbolcu var. Bunlardan bazıları olmazsa olmaz, bazıları yardımcı oyuncu, bazısı da gelecek vaat eden oyuncular. Zaten olmazsa olmaz oyuncuları tek tek alıyoruz. Fire vermiyoruz. Bu sevindirici” dedi.  

“Yönetimin heyecanı sevindirici”

Yönetimin gösterdiği ciddiyeti ve heyecanı umutlu gözlerle izlediğini ifade eden Levent Eriş,

“Yönetimin transfer konusunda gösterdiği ciddiyeti memnuniyetle karşılıyorum. Camiada herkes heyecanlı. Bu bana ve teknik heyetime de güç veriyor” diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03