ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Baş Yaren ne dedi?

24 Haziran 2010

Yarenlerin lideri Sinan Akyol, Şampiyon Gazetesi'ne yaptığı özel açıklamada, yönetimden, teknik patron Levent Eriş'e, transferlerden, ...

Yarenlerin lideri Sinan Akyol, Şampiyon Gazetesi'ne yaptığı özel açıklamada, yönetimden, teknik patron Levent Eriş'e, transferlerden, geçmişte yaşananlara kadar birçok soruya yanıt verdi. Akyol, “Levent Eriş hocamıza sonuna kadar güveniyoruz. Bu yönetim başarıyı yakalayacaktır” dedi. 

Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği Başkanı Sinan Akyol, Levent Eriş'in Boluspor'u hedefe götüreceğinden şüphe duymadıklarını ifade ederek, “Bu ligin kalburüstü sayılan teknik direktörlerinden birisidir. Kariyeri tartışılmaz. Yalnız bu bir ekip işidir. İnşallah diğer takımlarda sağladığı birlikteliği burada da yakalar. Levent Eriş ismi bütün taraftarları heyecanlandırmıştır. Aynı zamanda rakiplerimizi de bize karşı hırslandırmıştır. Bunun için atılacak adımların, yapılacak açıklamaların, konulacak hedefler açıklanırken dikkatli olunması gerekiyor. Geçmişte görev alan teknik adamlarla yaşanan sıkıntıların tekrarlanmasını istemiyoruz. Levent Eriş hocamıza sonuna kadar güveniyoruz” dedi.

    

Sinan Akyol sözlerine şöyle devam etti;

“SEMERCİOĞLU'NA GÜVENİYORUZ”

“Başkanımız Emin Semercioğlu oluşturduğu yönetim kurulu ile, hedefe ulaşmak için var güçleriyle çalışarak başarıyı yakalayacaklarından hiç şüphemiz yok. Yarenler olarak yönetim kurulundan herhangi bir beklentimiz yok. Sadece geçmiş yıllarda yaşananların tekrarlanmaması ve ayaklar altına alınan Boluspor onurunu yerden kaldırılmasını istiyoruz.

Öyle ki, geçen sene taraftara küfür eden futbolcuya sahip çıkılmış, Boluspor kaptanlık bandı ve forması  yerler atılmış, takım taraftar tarafından çağırıldığı halde tribünlere gitmemiş, futbolcular maçlar öncesinde kamp dışına çıkarak disiplinsizce davranarak Boluspor formasına yakışmayan davranışlar sergilemişlerdir. Gelinen bu noktada, yeni yönetimden tek istediğimiz bunlara müsaade edilmemesidir. Geçmişte yaşanan bu olumsuzlukların, Emin Semercioğlu ve yönetimi tarafından dikkate alınacağından şüphemiz yok. Bu konuda da Başkanımız Emin Semercioğlu'na sonuna kadar güveniyoruz. Ayrıca, Başkanımızın küçük büyük, yaşlı genç demeden herkesin fikrini almasını takdirle karşılıyoruz.”    

“TRANSFER OLUMLU”

“Yapılan her transfer Boluspor'da oynayacak kapasite ve yeterliliktedir. Hepsi kendini kanıtlamış isimlerdir.  Maya tutarsa bu ligden çıkacağımıza eminiz. Sadece iyi futbolcu, iyi hoca ve iyi bir yönetimle başarı gelmez. Futbolun diğer unsurları olan basın, taraftar, emniyette bu kapsam içine alınarak, geçmiş senelerde yakalanamayan bu birlikteliğin bu sene sağlanmasını bekliyoruz.”     

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03