ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Rakibi boğacağız

12 Eylül 2010

 Boluspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Şampiyon'a özel açıklamalar yaptı ve hücum futbolu oynamaya devam edeceklerini, ...

 Boluspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Şampiyon'a özel açıklamalar yaptı ve hücum futbolu oynamaya devam edeceklerini, bunun için gerekli yüksek fizik gücünün ekibinde olduğunu söyledi.

Levent Eriş, bu hafta evimizde oynayacağınız ve ilk defa seyirci karşısına çıkacağı T. Linyitspor maçı için “Seyircimizden sonuna kadar desztek bekliyorum” diye konuştu.

Hücum futbolu riskli değil mi?. Oyuncularınıza güveniyor musunuz. Kondisyonumuz yeterli mi?

Oynamamız gereken ne varsa onu oynayacağız. Sahada kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Rakibi kendi sahasına hapsederek defansımızı kontrol altında tutacağız. Ben hücum oynarken oyuncularıma sonuna kadar güveniyorum. Güvendiğim için hücum futbolu oynayacağız. Dolayısıyla takımla kazanmak için pozisyon da vereceğiz. Bunu en aza indireceğiz. Değişimin içindeyiz. Gecen seneki kadrodan 3 oyuncu oynuyor. Bu değişim zaman alabilir. Pozisyon bulmak adına zorlanmıyoruz. Elimizde yetenekli arkadaşlarımız var. Futbolda kazanmak istiyorsak riskleri göze alacağız.

Adanaspor'daki gelişmeler galibiyette etkili oldu mu?

Maçtan önce Adanaspor'dan 4 tane oyuncu ile sorun yaşandı. Dolayısıyla kadro dışı kalan oyuncuların etkisinin olduğunu düşünmüyorum. Çünkü 3 tane çok kaliteli oyuncuyu kadrolarına kattılar. Adanaspor'un farklı bir motivasyonla oynamalarını da anlayışla karşılıyorum. Giden hocalarına karşı sitem etmek için galip gelmek istediler. Zor maç oldu. Seyircisiz oynamak bizim için avantajdı. Kazanmayı bildik. Bizim için zor maç oldu. Adanaspor gibi geçen senenin flaş ekibini deplasmanda yenmek bizim için önemli. Çok sıcak vardı.  Rakipten daha fazla mücadele etmeye çalıştık.

Bu hafta seyirci karşısında ilk maçınız…

Seyircimizin bizi özlemle beklediğini biliyorum. Hem onlar hem de bizim için çok önemli. Birbirimizi çok özlediğimizi düşünüyorum. Oyunun başından sonuna kadar destek istiyoruz. Bu takımın en önemli parçaları olduğunu kanaatindeyim. Farklı bir bütünlük içinde olduğunu düşünüyorum. Futbolcularımızın zaman zaman göstereceği kötü performansta bile destek vermelerini istiyorum. Bütün seyircilerimizi aracılığınızla selamlıyorum.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03