ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Sizler Bolu'nun evladısınız

12 Eylül 2010

Başkan Semercioğlu, bayramlaşmada yaptığı konuşma ile galibiyeti hazırladı    Emin Semercioğlu, futbolculara hitaben yaptığı konuşmada, “Size sonuna ...

Başkan Semercioğlu, bayramlaşmada yaptığı konuşma ile galibiyeti hazırladı

  

Emin Semercioğlu, futbolculara hitaben yaptığı konuşmada, “Size sonuna kadar güveniyorum. Sizden çok şeyler bekliyorum. Bize ikinci bayramı yaşatacağınızı biliyorum” dedi.

Başkan Emin Semercioğlu, bayramın ikinci günü tesislerde düzenlenen bayramlaşma töreninde tarihi bir konuşma yaptı. Çok sayıda yöneticinin de hazır bulunduğu bayramlaşmada Semercioğlu futbolculara dönerek , “Sizleri çok ama çok seviyorum. Sizler izim canımız kanımızsınız” dedi.

Emin Semercioğlu, konuşmasında, “Şu anda camiamızda oluşturduğumuz birliğin her kapıyı açacağını düşünüyorum. Bu birlik beraberlik en zor güçlükleri bile yenecektir. Sizlere, güzel kardeşlerimize sonuna kadar güveniyoruz. Bu mübarek bayramda bizlere ikinci bir bayramı yaşatacağınızdan şüphemiz yok” diye konuştu.

“Yükünüz ağır”

Oyuncularına, “Abiniz olarak sizlerden çok şey bekliyorum” diyerek sözlerine devam eden Semercioğlu, “Ben 3 şey bilirim. Birincisi servet, ikincisi şöhret, üçüncüsü ise kudret. Biz iş adamaları servet peşinde koşarken sizler şöhret yolundan geçmelisiniz. Yükünüz çok ağır. Başkanınız olarak bizim yüzümüzü güldüreceğinize inanıyorum. Sizin sahada akıttığınız teri görüyorum Boluspor camiası her zaman birlik ve beraberlik içinde olacaktır. Ben sizin abiniz olarak sizlerden çok şey bekliyorum” dedi.

“Bu kentin evlatlarısınız”

“Bugün bizim miladımız olsun. Süper Lig yolunun başlangıcı bugün olsun. Bu başlangıcı burada yaşamaya başlayalım. Sizleri çok ama çok seviyorum: Allah yüzümüzü kara çıkartmasın. Sizler bizim canımız kanımızsınız. Bu kentin evlatlarısınız. Yıllardır süren Süper Lig hasretini sizlerin alın teriyle sona erdireceğiz.”

1 yorum yapılmış
  • halit canbaz
    14 Eylül 2010 • 02:27
    başkan yanlış konuşmuş.şöhrette servette kudrette yanlış hedeflerdir.evet tüccarlar servet peşinde koşar gençler şöhret toplumda kudret yani başkasına egemen olma ama üçüde hakka inanmadıkdan sonra elde edilmez.şöhretinde servetinde sonu hüsrandır.kudret sahibi olmaksa insanı yoldan çıkarır kişilik bozukluğuna iter.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03