ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Dünyası yıkıldı

22 Eylül 2010

Hacettepe karşısında son dakikada yenen gol sonrasında kupadan elenen Bolusporumuz herkesi üzüntüye boğarken, yenilgiye belki de ...

Hacettepe karşısında son dakikada yenen gol sonrasında kupadan elenen Bolusporumuz herkesi üzüntüye boğarken, yenilgiye belki de en çok Başkan Emin Semercioğlu üzüldü. Semercioğlı maç sonunda yerinden uzun süre kalkamadı. Yanında bulunan yöneticimiz İrfan Bayar'la bir süre konuşan Başkan, sinirli tavırlarıyla dikkat çekti.

Üzüntülü ve sinirli hali gözlerden kaçmayan Emin Semercioğlu, kupadan elenmenin şokunu uzun süre etrafına bakarak atmaya çalıştı. Kupada gruplara kalınacak diye bakılırken, ilk turda elenmemiz Semercioğlu'nu şok etti.    

1 yorum yapılmış
  • Remzi KIRICI
    23 Eylül 2010 • 01:04
    Boluspor Başkanımız Emin Semercioğlu Tavşanlı Linyitspor karşısında aldığımız farklı galibiyetten sonra :"Bolusporun önünde kimse duramaz" demişti. Herhalde Hacettepe buna dahil değil. Takımızda geçen seneye göre az da olsa bir ilerleme var. Geçen sene 3. ligin sonlarında olan Kastamonuspordan 4 gol yiyerek kupadan elenmiştik, şimdi ise 2. lig takımından 2 gol yiyerek elendik. Yerel basınımızda; bazı yazarlarımız Tavşanlı Linyitspora hakarete varacak yazılar yazdılar.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03