ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Şampiyonluk yemini ettiler!

3 Nisan 2011

Karşılaşmaya sadece taraftarlar değil yönetim, teknik heyet ve futbolcular da muhteşem hazırlandı. Maç öncesi saha ...

Karşılaşmaya sadece taraftarlar değil yönetim, teknik heyet ve futbolcular da muhteşem hazırlandı. Maç öncesi saha kenarında toplanan başkan, yönetim, teknik heyet ve futbolcular şampiyonluk yemini etti.

Boluspor'un kendi evinde Güngören Belediyespor'u ağırladığı karşılaşma görkemli töreni aratmadı. İlk organizasyonu taraftarlar başlattı. Takım otobüsünün hal pazarı bölümünden stadyuma gelişi sırasında taraftarlar meşaleler yakıp destek verdi. Yol boyunca dizilen yüzlerce taraftar, daha sonra takım otobüsünü tezahüratlar eşliğinde Atatürk Stadyumu'na getirdiler. Kafile alkışlarla soyunma odasına girdi.

Eriş söz istedi

Futbolcuların sahaya ayak basmasıyla tribünler ayağa kalktı. Hep bir ağızdan şampiyonluk şarkıları söyleyen taraftarlara bir sürpriz de teknik heyet ve futbolculardan geldi. Maç öncesi sahaya çıkan takım yedek kulübesi önünde toplandı. Başta başkan Emin Semercioğlu olmak üzere çok sayıda yönetici, teknik heyet ve futbolcular omuz omuza girip büyük bir halka oluşturdu. Halkanın ortasına giren Eriş, “Haydi aslanlar. Zorlu haftalar başladı. Bugün burada Güngören'i yenip yolumuza devam edeceğiz. Şampiyonluk bizim olacak, söz mü?” diye haykırdı. Eriş'in sesine kulan veren herkes, “Söz” diyerek maça çıktı. Şampiyonluk yeminiyle birlikte ilk viraz olan Güngören Belediyespor engeli aşıldı.  

1 yorum yapılmış
  • AYHAN ÇIRAK
    4 Nisan 2011 • 05:27
    HADİ BAKALIM İNŞALLAH BİZ GURBETTEKİLERİ SEVİNDİRİRSİNİZ İNŞALLAH. AMA ŞAMPİYON OLUP ÇIKMAK YETMİYOR ÇIKTIĞIN YERDE DURMAK ÇOK ÖNEMLİ EĞER DURAMAYACAKSAN ÇIKMA DAHA İYİ BENCE. TEŞEKKÜRLER 14
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03