ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Tenis kortu hizmete açıldı. Emeği geçenlere teşekkürler

25 Haziran 2011

Bolu Abant İhtisas Kulübü üyeleri ve Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı'nın katkılarıyla yapılan iki adet ...

Bolu Abant İhtisas Kulübü üyeleri ve Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı'nın katkılarıyla yapılan iki adet kapalı tenis kortu görkemli törenle hizmete açıldı.

  

Karaçayır'daki Boluspor Tesisleri yanında bulunan iki adet kapalı tenis kortunun açılışı için tören düzenlendi. Açılış törenine Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Ayda Uluç, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Abant Tenis İhtisas Kulübü Başkanı Ahmet Ulusoy, Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, İl Emniyet Müdürü Tahir Bayındır, Garnizon Komutanı, eski kulüp başkanları ve tenis sporcuları katıldı. Konuşmalar öncesi kurdele kesimiyle tenis kortlarının açılışı yapıldı.

 Törende yaptığı konuşmada kapalı tenis kortlarının yapımında emeği geçenlere teşekkür eden Ahmet Ulusoy, “Bundan yaklaşık 11 yıl önce basın mensubu arkadaşlara verdiğim demeçte, 'Bolu tenisi sevecek' demiştim. Aradan yıllar geçti ve istediğimiz oldu. Artık gencinden yaşlısına herkes tenis sporuna ilgi gösteriyor. Bundan oldukça memnunuz. Bolu'nun iklim şartları belli olduğundan kapalı tenis kortlarımıza ihtiyacımız vardı. Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, bir tenis kortunun yapımını kendisi üstlendi. Ayrıca Boluspor'a da gelir elde edilmesini sağladı. Kendisine ve bize bu yolda destek veren herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

  

 Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı ise tenis kortlarının hem Bolu halkına hem Boluspor'a katkıda bulunacağını söyleyerek, “Pek fazla birşey söylemek istemiyorum. Gereken herşeyi Ahmet bey söyledi. Biz sadece futbola değil diğer spor branşlarına da destek olmak için böyle bir çalışma yaptık. Bu kortlar Boluspor'a gelir sağlayacak. Bolu halkının spor ihtiyacını karşılayacak. İnşallah Bolumuz için hayırlı olur” diye konuştu.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03