ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

İşte Bolumuzun Dünya'daki gururu...

9 Ağustos 2011

Sırbistan'da yapılan Bayanlar Skeet Atışları Avrupa Şampiyonası'nda, 75'te 73 atan Bolulu milli sporcumuz Çiğdem Özyaman Avrupa ...

Sırbistan'da yapılan Bayanlar Skeet Atışları Avrupa Şampiyonası'nda, 75'te 73 atan Bolulu milli sporcumuz Çiğdem Özyaman Avrupa Şampiyonu oldu.

 

 Sırbistan'da 31 Temmuz - 14 Ağustos tarihlerinde yapılmakta olan Avrupa Atıcılık Şampiyonası'nda Skeet branşında sporcu Çiğdem Özyaman, 73 puanla 1. olarak finale kaldı. Özyaman, elde ettiği dereceyle aynı zamanda 2012 Londra Olimpiyatları'na da katılmaya hak kazandı.

 

Atıcılıkta Dünya Kupası Şampiyonu olan Yusuf Dikeç ile Oğuzhan Tüzün ve Nihan Kantarcı'dan sonra Çiğdem Özyaman da 2012 Londra Olimpiyatlarında yarışma hakkını elde etti.

Atıcılık ve Avcılık Federasyon Başkanı Latif Aral Atiş, bu başarılarda emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Yusuf, Oğuzhan ve Nihan'dan sonra Çiğdem'in de olimpiyat kotasını geçmesi bizi çok mutlu etti. 2011 yılı federasyonumuz için altın bir yıl oldu. Başta sporcularımız olmak üzere, bu başarılarda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim" dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03