ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Camia iftar yemeğinde bir araya geldi

9 Ağustos 2011

Boluspor camiası Bizim Çiftlik Restaurant'ta yapılan iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemek sonunda Boluspor için ...

Boluspor camiası Bizim Çiftlik Restaurant'ta yapılan iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemek sonunda Boluspor için dua edildi. Futbol takımımız ve basketbol takımımızın kaynaştığı iftar yemeğinde camianın kenetlenmesi gözlerden kaçmadı.  

  

Yemeğe Vali İbrahim Özçimen, AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, BTSO Başkanı ve Boluspor eski Başkanı Emin Semercioğlu, Emniyet Müdürü Tahir Bayındır, Ankara'ya tahini çıkan Bolu eski İl Jandarma Alay Komutanı Albay İbrahim Ertaş, futbol ve basketbol takımımızın oyuncuları, teknik heyeti ve çok sayıda yönetici katıldı.

Geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği geçmiş senelere oranla daha kalabalıktı. Yöneticilerin tam kadro katıldığı yemekte, kahkahalar havada uçuştu. Yemek sonunda Bolu Valisi İbrahim Özçimen, AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, BTSO Başkanı ve Boluspor eski Başkanı Emin Semercioğlu futbolcuların yanında giderek tek tek elini sıktılar. Yemek güzel görüntülerin ardından sona erdi.   

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03