ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Şampiyon'dan Vali'ye ziyaret

23 Ağustos 2011

Sırbistan'da yapılan Atıcılık Avrupa Şampiyona'sında altın madalya kazanan Bolulu sporcu Çiğdem Özyaman, Vali İbrahim Özçimen'i ...

Sırbistan'da yapılan Atıcılık Avrupa Şampiyona'sında altın madalya kazanan Bolulu sporcu Çiğdem Özyaman, Vali İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret etti.

Atcılık sket dalında ülkemizi temsil eden ve toplamda 96 puan toplayarak Avrupa Şampiyonu olan Çiğdem Özyaman, Bolu Valisi İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret etti. Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen'in de hazır bulunduğu ziyarette Sırbistan'da yapılan şampiyona konuşuldu.

Elde ettiği Avrupa Şampiyonluğuyla olimpiyatlara katılma hakkı kazanan ilk bayan sporcu olarak tarihe geçen Çiğdem Özyaman, ziyaret sırasında Vali Özçimen'den yer isteğinde bulundu. Antrenmanlarını daha verimli yapabilmek için yeni bir antrenman sahasına ihtiyacı olduğunu söyleyen Özyaman, “Sayın valim, bildiğiniz gibi Bolu'da çok rahat çalışma yerlerimiz yok. Elimizdeki imkanlar doğrultusunda yarışmalara hazırlanıyoruz. Ben sizden yer istiyorum” dedi. bunun üzerine Vali İbrahim Özçimen, “Sizler hem ülkemiz hem de Bolu için yarışıp bizleri başarıyla temsil ediyorsunuz. Bizler de her zaman size destek vermeye hazırız. Siz uygun bir yer bulun. Biz elimizden geleni yaparız” yanıtını verdi.

Ziyaretin ardından Vali Özçimen, başarılı sporcuya hediye paketi verdi. Çiğdem Özyaman, yer sözünü de aldıktan sonra Valilik'ten ayrıldı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03