ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Artık Boluspor forması giyecek!

30 Kasım 2011

Şanlıurfa'daki görevi sırasında futbola karşı yoğun ilgisiyle dikkat çeken İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Bolu'da ...

Şanlıurfa'daki görevi sırasında futbola karşı yoğun ilgisiyle dikkat çeken İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Bolu'da artık Boluspor forması giyecek. Başkan Çarıkçı, bugün 14 numaralı Boluspor formasını yeni müdüre takdim etti.

Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı ve yönetim kurulu üyeleri, yeni göreve gelen İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar'ı makamında ziyaret ettiler. Yeni müdüre 'hayırlı olsun' dileklerinde bulunan Bolusporlu yöneticiler ve Başkan Necip Çarıkçı, futbola düşkünlüğüyle bilinen Sabri Durmuşlar'a forma hediye ettiler. Kendisine Boluspor forması hediye edilen İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, “Boluspor'u takip ediyorum. Geçtiğimiz hafta maça da geldim. Camiadaki birlik ve beraberliği gördüm. Bu sinerji olduğu sürece Boluspor mutlaka başarıyı yakalayacaktır” dedi.

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı ise yeni Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar'a görevinde başarılar dileyerek, “Boluspor'un ayakta durabilmesi için kalıcı kaynaklardan gelen gelirlerin artırılması gerekiyor. En önemli çalışmamız bu yönde. Boluspor'da başarının gelmesi için sadece yönetim yetmez. Camia bütünlüğünü sağlayabilirsek başarılara ulaşırız” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03