ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

Levent Eriş'ten çarpıcı sözler!

2 Kasım 2012

Boluspor’un Pazar günü kendi sahasında ağırlayacağı Adanaspor, Termal Otel’de kampa girdi. Teknik Direktör Levent Eriş, ...

Boluspor’un Pazar günü kendi sahasında ağırlayacağı Adanaspor, Termal Otel’de kampa girdi. Teknik Direktör Levent Eriş, çarpıcı açıklamalar yaptı. Bolusporlu eski yönetici Nedret Yıldız’dan ise özür diledi.

Bolu Termal Otelde kampa giren Adanaspor, Pazar günü Boluspor’la oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor. 11’nci hafta karşılaşması öncesi açıklamalarda bulunan Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Eriş, “Bizi yanlış lanse ettiler diye düşünüyorum. Tabiî ki kırgınlığım var. Herkes bizi farklı yerlere koymaya çalıştı. Biz ligin bitmesine 7 hafta kala lider bir takımdık. Bu lider takım son 7 hafta kala ne oldu da ilk altıya bile giremedi? Niye Levent Eriş son 3 hafta kala bırakıp gitmek durumunda kaldı? Bunların hepsini insanların sorgulaması gerekir” dedi.

“Bizi sevmeyenler gerçekleri bilmeyenlerdir”

Çuvaldızı öncelikle kendine batıran bir insan olduğunu ifade eden Eriş, “Eleştirilere her zaman saygı duyarım. Bildiğim ve doğru olan şeyleri konuşmaktan hiç sakınmam. Bazen doğruyu söylemekte insanlar tarafından çok hoş karşılanmıyor. Bazen dik durmakta insanlar tarafından çok hoş karşılanmıyor. Ama ne yapalım, bizi Bolu’da az da olsa seven olsun yeterli. Çok sevmeyen grupta gerçekleri bilmeyen grup diye düşünüyorum. İnsanlar benim haklı olduğumu anladılar ama dillendirmiyorlar. Çünkü biz burada giden bir konumdayız. Kalıcı insanlar tabiî ki birbirlerine destek çıkmak zorundalar. Son derece doğal. Ama ben Boluspor’a profesyonelce hizmet etmeye çalıştım. Gönlümle hizmet etmeye çalıştım. Son 7 haftaya kadarda bunu layıkıyla yerine getirdim. Bu takım profesyonelce kurallar koydu. Bugün o tesislerde birçok yapılanma varsa, bunda parmağımın olduğunu düşünüyorum. Bugün o tesislerde birçok şeyin değişimi varsa, bunda hizmetimizin olduğunu düşünüyorum. O günkü şartlar altında başta Nedret bey olmak üzere büyük emekler vermişlerdi” diye konuştu.

 

Nerdet Yıldız’a özür

Bolusporlu eski yönetici Nedret Yıldız’ın söylemlerini o günlerde dikkate almadıklarını ve bu yüzden de kendisinden özür dilediğini söyleyen Eriş, “Sizin aracılığınızda bunu söylemek istiyorum. Bu benim içimde bir uhde. Sayın Nedret beyden sizin aracılığınızla çok özür diliyorum. Benden yaşça küçük olmasına rağmen, insanlar için özür dilemekte bir erdemdir diye düşünüyorum. Onun söylemlerini o günlerde dikkate almamıştık. Ama zaman onu haklı çıkardı. Bugün beni de haklı çıkardıysa, ona karşı değil ama bazı düşüncelerime karşı haklı çıkardıysa onu da zaman haklı çıkardı. Ben onun söylediklerinden gerçeği anlayamadığım için kendisinden özür diliyorum. İnşallah Boluspor için en güzel şeyler olur. Çünkü ben ekmek yedim burada. Ben asla ekmek yediğim yere ihanet etmem. İnşallah Boluspor’da hak ettiği yerlerde olur” ifadelerini kullandı.

2 yorum yapılmış
  • RemzKIRICI
    2 Kasım 2012 • 21:36
    Boluspor'a yaptırdığınız mali yük bizi 4-5 sene geri götürdü. Hale bu yükten kurtulmuş değiliz. Boluspor'a, yöneticilere, seyirciye ve yerel basına söyledikleriniz unutulduğunu zannetmeyin. Siz sadece bundan sonra rakip takımın teknik direktörü olarak geliniz ve gidiniz, lütfen Boluspor'u ağzınıza almayın. Boluspor'un lehine bile olsa konuşmayınız.
  • yaren
    3 Kasım 2012 • 14:39
    mademki çok dürüstsün noldu son 7 haftada giremedik neden son 3 hafta kala takımı satıp gittin açıkla bunları devre arası adanasporla anlastıgın konusuluyordu gıdemedın son 3 hafta kala oraya gittin neden?madem ekmek yediğin kaba pislemezsin bunları neden yaptın ya da neden yapmak durumunda kaldın acıkla herkes bilsin dogruyu yanlısı???sen bir serefsizsin levent eris gecen sene ne diyordun bu sene ne diyorsun
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03