ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

İŞTE BOLU'DA YILIN EN İYİLERİ!

7 Ekim 2013

Bolu'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanlığı'nca düzenlenen ...

Bolu'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanlığı'nca düzenlenen yılın “en”leri töreninde ödüller sahiplerini buldu. Bolu'ya Avrupa Şampiyonluğu getiren bayan hokeycilerimiz yılın takımı olurken, Boluspor altyapısında birçok oyuncu veren Kıbrsıcıkspor'un hocası Mustafa Esmer ise yılın antrenörü seçildi.

Amatör Spor Haftası nedeniyle Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanlığı'nca “Yılın en”leri ödül töreni düzenlendi. 2013 yılında Bolu'yu farklı spor dallarında temsil eden, Milli Takım düzeyinde gurur yaşatan sporcular ile antrenörlere, protokolün katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonda ödülleri verildi. Tören Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen'in açılış konuşması ile başladı. Sporculara ve antrenörlere elde ettikleri başarılardan dolayı teşekkür eden Çelen, “Geçtiğimiz yıl Bolu'ya çok sayıda madalya geldi. Birçok spor branşında sporcularımız yine göğsümüzü kabarttı. Spor kenti olma yolunda ilerleyen Bolu'da başarılar giderek artıyor. Bu da bizi mutlu ediyor” dedi.

İŞTE YILIN “EN”LERİ

Yılın futbol antrenörü: Mustafa Esmer-Kıbrıscıkspor

Yılın yerel spor haberi: TSYD Bolu Şubesi

Yılın sporcusu (küçük erkeklerde): Efe Metehan Yavuz-Satranç

Yılın sporcusu (yıldız bayanlarda): Sonay Yardımcı-Kayaklı koşu

Yılın sporcusu (yıldız erkeklerde): Tunahan Aytekin-Bisiklet

Yılın sporcusu (genç bayanlarda): Dilara Ünal-Eskrim

Yılın takımı: AİBÜ Bayan Hokey Takımı

Yılın sporcusu (büyük bayanlarda): Merve Nur Eroğlu-Okçuluk

Yılın sporcusu (büyük bayanlarda): Çiğdem Özyaman Özenir-Atıcılık

Başarılı sporcuların ödülleri Futbol Federasyonu Bolu İl Temsilcisi Cemelettin Metin, Bolu

ASKF Yönetim Kurulu üyesi Erhan Beykoz, TÜFAD Bolu Başkanı İrfan Ulusan, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Emre Aydemir, AİBÜ Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Uçan, ASKF Bolu Başkanı Zekeriya Gökmen, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz  tarafından takdim edildi. Organizasyon toplu olarak çekilen fotoğrafla sona erdi.

1 yorum yapılmış
  • oktay
    13 Ekim 2013 • 00:56
    keser döner sap döner .....
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03