ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

TÜRKERİ ÇOTANAK YOLUNDA!

7 Temmuz 2014

Boluspor’da geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Haluk Türkeri’nin Boluspor ile yollarını ayırmasının ardından gelen ...

Boluspor’da geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Haluk Türkeri’nin Boluspor ile yollarını ayırmasının ardından gelen teklifleri değerlendiriyor. Türkeri ile şu an Denizlispor ile Giresunspor ilgileniyor.

PTT 1. Lig’deki temsilcimiz Boluspor’un oyuncuları kapış kapış giderken Boluspor’da sessizlik hakim. Giden oyuncular kervanına Boluspor’da geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Haluk Türkeri’de eklendi. Boluspor ile yollarını ayıran Haluk Türkeri eski takımı Denizlispor il görüşmelere başladı. Ayrıca Haluk Türkeri için Çotanak’larında yakın takipte olduğu gelen bilgiler arasında. Haluk Türkeri ise gelen teklifleri değerlendirirken Giresunspor’un teklifine daha sıcak baktığı belirtiliyor. Giresunspor geçtiğimiz günlerde Boluspor’un kadrosunda yer Alican Karadağ’ı da renklerine katmıştı.

Kaynak: Sidar Avşar - Bolu Detay

2 yorum yapılmış
  • FARUK KARAGÖZ
    7 Temmuz 2014 • 20:03
    Giresun Peşimizden gelme bizde kaybolduk. Geçen yıl bizi düşme potasına sokan oyuncular bunlar değilmiydi ? o zaman neden gidenlere ah vah ediyoruz anlamş değilim..
  • melih
    7 Temmuz 2014 • 22:39
    Ya faruk arkadasim gidenlere ah vah yok..gelenler yokki ona ah vah var..giden gitmiştir yoksa...
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03