ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

BELEDİYESPOR BOLUSPOR BAKSETBOL'U KADROSUNA KATTI

12 Kasım 2014

Bolu'da birçok spor dalında faal olan Bolu Belediyespor Kulübü, sezon başında bünyesine katmak istediği ama ...

Bolu'da birçok spor dalında faal olan Bolu Belediyespor Kulübü, sezon başında bünyesine katmak istediği ama bazı prosedürler nedeniyle bünyesine katamadığı Boluspor Basketbol Takımını bünyesine kattı. Boluspor Basketbol Takımı dün atılan resmi imzaların ardından Türkiye Basketbol 3. Ligi'nde Bolu Belediyespor Boluspor adı altında mücadele edecek.

Boluspor Basketbol Takımının yeni adresi Bolu Belediyespor Kulübü oldu. Liglerde mücadeleleri ile Bolu'da Basketbol'un sevilmesinde büyük bir başarıya imza atan Boluspor Basketbol Takımı bundan sonraki dönemde mücadelesine 'Bolu Belediyespor Boluspor' olarak devam edecek.

BOLUSPOR VE BOLU BELEDİYESPOR İKİ KARDEŞ KULÜP

Boluspor Kulübü ile Bolu Belediyespor Kulübü arasında dün Boluspor Basketbol Takımı isim sponsorluğu için sözleşme imzalandı. Boluspor kulüp tesislerinde düzenlenen isim sponsorluğu anlaşmasında konuşan Boluspor kulüp Başkanı Savaş Abak “Geçtiğimiz 2013-2014 sezonunda basketbol takımımıza 500 bin TL gibi bir masraf harcadık. Tabii ki sponsorluk anlamında da basketbol takımımızda, futbol takımımızda hatta Türkiye genelinde sıkıntılar var. 2014-2015 yılında basketbol takımımızda yeni bir yapılanma yaptık. Bolu Belediyespor ve Bolu Belediye Başkanlığı sağ olsun isim sponsorluğu anlamında bize destek verdiler. Bugün itibariyle Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz'a ve Bolu Belediyespor Başkanı Basri Gökdemir'e bu ilgi ve alakasından dolayı Boluspor Kulübü adına teşekkür ediyorum. Boluspor ve Bolu Belediyespor iki kardeş kulüp. Basketbol Şube Başkanlığını Murat Semercioğlu yapacaktır” şeklinde konuştu.

SALON SPORLARINA DESTEK VEREN BİR KULÜBÜZ

Boluspor Kulüp Başkanı Savaş Abak'ın ardından konuşan Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Basri Gökdemir “Bizim Bolu Belediyespor Yönetimi olarak amacımız ve gayemiz belli. Amacımız Bolu'yu en iyi şekilde temsil edip en iyiye getirmek noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Bu noktada şuana kadar Bayan Voleybol Takımımız ile birlikte salon sporlarımızda aktif olma ve Bolu'nun ulusal camiada var olduğunu kanıtlamak amacındaydık. Şuan belli bir aşamaya kadar getirdik voleybolumuzu. Bugün itibari ile Basketbolda salon sporlarında izlenen, takip edilen bir spor dalı. Altyapısı ve üst yapısıyla Boluspor'un yetiştirdiği gençlerimiz var. Bu gençlere destek vermekte biz gibi salon sporlarına destek veren kulüp olaraktan borcumuz olduğunu düşündük ve Boluspor ile böyle bir anlaşma yapma gereği hissettik. Her iki takıma da hayırlı olsun diyoruz. İnşallah Basketbolda da daha güzel geleceğini söyleyebiliriz. Savaş Başkanımıza teşekkür ederiz, böyle bir şeye imkân sağladığı için” diye konuştu.

Bolu Belediyespor Boluspor Takımının Şube Başkanlığını Bolu Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Murat Semercioğlu'nun yapacağı belirtildi. 

4 yorum yapılmış
 • Levent
  12 Kasım 2014 • 18:56
  Eğer doğruysa ''Bolu Belediyespor Boluspor'' isminde cümle düşüklüğü olmuş!!! Araya tire koysan sanki Bolu Belediyespor ile Boluspor maç yapıyormuş gibi..''Bolu Belediyesi Boluspor'' sanki daha doğru olur.
 • Mehmet Ö.
  12 Kasım 2014 • 21:19
  "Bolu Belediyespor Boluspor" diye isimmi olurmuş? Var mı hiç benzeri? Karşılaştınız mı hiç? Sanki iki takım gibi. Çok mu zor adam gibi bir isim vermek. Mesela "Bolu Belideyesi Boluspor", "Belediye Boluspor" gibi bir isim olamazmıydı? Bunlar hiç düşünmeden akla gelenler.
 • Düşünün biraz
  13 Kasım 2014 • 15:12
  Seneye sadece Bolu Belediyespor yapacaklarmış. Boluspor isminin geçmesi zorunlu bu sezon. Kendi isimlerindende taviz vermiyorlar.
 • HALİT CANBAZ
  14 Kasım 2014 • 02:06
  bolu belediyespor klübü en uygunu
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03