ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

NECİP ÇARIKÇI'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

3 Ekim 2018

........................

Boluspor kulübü Başkanı Necip Çarıkcı, kulüp yönetmenin çok zor bir görev olduğunun altını çizerek; “Bolu’nun yapısı belli ama iyi bir yönetimle çabamızla kulübü ayakta tutmaya çalışıyoruz. Bütün deplasman giderlerini biz karşılıyoruz, bütün yönetim kurulu karşılıyor. Benden sonra başkanlarda seçilebilir. Kulüp yönetmek çok zor bir şey” dedi.

“PROBLEMLERİ ÇÖZÜYORUZ”

Geçen sene olduğu gibi direksiyonun başında kendisinin olduğunu ifade eden Necip Çarıkçı, “Bu yolda kendim bizzat direksiyonun başındayım. Bunu da geçen sene bırakmadım. Bu sene de bırakmayacağım. Takımın deplasmanlarında, antrenmanda yer almaktayım. Bire bir oyuncu kardeşlerimizle de her türlü dertleriyle, problemleriyle Hakkı bey ile birlikte çözüyoruz. Bu sene takımımız iyi yolda. Taraftarımız son maçta bizi heyecanlandırdı. İnşallah bu devam eder” ifadelerini kullandı.

“AKHİSAR’DAN DAHA İYİ OLURUZ”

“Bu takım şampiyon olduğu zaman Akhisar’dan daha iyi oluruz. Bu basın, bu yönetim, bu taraftar, bu heyecan böyle güzel bir ili Allah bize nasip etmiş. Bugün lige çıksak bütün oyuncu kardeşlerimiz Boluspor kulübüne gelmek ister. Güzel bir şehir, modern bir şehir. İstanbul ve Ankara’ya yakın. Birde UEFA ve FIFA’ya borcu olmayan bir kulübüz. Malum Karabükspor’u, Eskişehirspor’u, Elazığspor’u görüyorsunuz. Bunlar bizim 5-10 katı şehirler.”

ELEŞTİRENLERE CEVAP VERDİ

 “Biraz vicdanlı olmak lazım. Boluspor Kulübünü bazen basın organları eleştirebiliyor. Ben şunu söylüyorum. Bu kulübün nüfus yapısı 150 bin. Çok büyük bakanımız yok, çok büyük siyasi gücümüzün olmadığını biliyorsunuz. Boluspor 19 puan değil, 5 puanda alabilirdi. Bunu bizi eleştiren arkadaşlarımızın şunu bilmesi lazım. Bolu’nun yapısı belli ama iyi bir yönetimle çabamızla kulübü ayakta tutmaya çalışıyoruz. Bütün deplasman giderlerini biz karşılıyoruz, bütün yönetim kurulu karşılıyor. Benden sonra başkanlarda seçilebilir. Kulüp yönetmek çok zor bir şey. Herkesin başkanlara, yönetimlere kötü günde sahip çıkması lazım.”

 

1 yorum yapılmış
  • ahinentrk
    4 Ekim 2018 • 23:11
    Mengen den selamlar,yeni bir stadyum gerekli ve vekillerimiz ve idarecilerimiz bu iş için çalışmalılar. Yaptıklarınız azımsanamaz,başarılar dilerim....
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03