ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

"BAZEN KALMAK DEĞİL GİTMEK GEREKİYOR"

21 Ocak 2019

.................

Bolusporla yollarını ayıran Teknik Direktör Sait Karafırtınalar, “Boluspor büyük camia çok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyor. Başarılıda olduk. Başta başkanımıza buradaki personelimize, teknik ekibimize, futbolcularımıza, basın mensuplarımıza ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.  

Teknik direktör Sait Karafıtınalar  "16 ay Bolu'da büyük bir gururla görev yaptım. Boluspor büyük camia çok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyor. Başarılıda olduk. Başta başkanımıza buradaki personelimize, teknik ekibimize, futbolcularımıza, basın mensuplarımıza ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Hakikaten büyük bir camia. Çok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyor. Biz elimizden geleni yaptığımızı düşünüyoruz. Ligde 42 maç oynamışız, 80 puan almışız 2 puan ortalamasını tutturmuşuz, kupada maçta 6 galibiyet bir beraberlik bir mağlubiyet almışız. Güzel şeyler yapmışız çok daha güzel şeylerde yapabilirdik, ancak bazen takıma faydalı olmak için kalmak değil, gitmek gerekiyor. Herkese teşekkür ederim" dedi.

1 yorum yapılmış
  • RemziKrc
    21 Ocak 2019 • 15:56
    Hocam son 10 haftadır takımda dengeyi, huzuru, başarıyı sağlayamadın. Aldırdığın, onay verdiğin futbolcular takıma fayda sağlayamadı.Siz paranızı aldınız gidiyorsunuz, Boluspor'a yazık ettiniz ve başarısız olduğunuz.İlk altı takımlara yenildiniz, oynattığınız oyunundan zevk alan bir kişi gösterin lütfen. Hiç bir yorumcu Boluspor'u konuşmak istemiyor, çünkü bir ışık görmüyor.Tabbi sadece başarısız siz değilsiniz. İlk başta başkan Çarık
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03