ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

ORHAN KAYNAK İMZAYI ATTI

28 Ocak 2019

.....................

Boluspor'un yeni Teknik Direktörü Orhan Kaynak tesislerde düzenlenen imza töreniyle resmen kırmızı beyazlı takımın hocası oldu. Kaynak, "Birlikteliğe önem veren bir ekibiz. Bunu da futbolcu arkadaşlarımıza hissettirerek sezon sonunda mutlu sonu görmek istiyoruz" dedi. Başkan Çarıkçı ise, " Tetiş Yapı Elazığspor’da şartlar kötü olmasına rağmen bana göre büyük bir başarı gösterdi. Kendisine inanıyoruz, güveniyoruz" ifadelerini kullandı. 

İmza töreninde konuşan başkan Necip Çarıkcı  “Bir hafta önce Sait Hocamız ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Daha sonra Cüneyt Hocamız ve ekibi ile hem Galatasaray maçına hem de Tetiş Yapı Elazığspor maçına çıktık. Öncelikle bu hocalarımıza teşekkür ediyorum. En iyi şekilde bizi temsil ettiler. Dünde Orhan Hocamız ile görüştük. Sezon sonuna kadar bir anlaşma yaptık. Orhan Hocamız daha önce Süper Lig’de Rıza Çalımbay Hocamız ile görev yaptı. Tetiş Yapı Elazığspor’da şartlar kötü olmasına rağmen bana göre büyük bir başarı gösterdi. Kendisine inanıyoruz, güveniyoruz. Hocamızın kadrosunda beş yardımcısı var. Kaleci antrenörümüz ise Abdullah Gerz Hocamız olacak. İnşallah Ümraniyespor maçı ile beraber galibiyet serisine başlamak istiyoruz. Orhan Hocamız Boluspor’a hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. 

"BİRLİKTELİĞE ÖNEM VEREN EKİBİZ"
Teknik Direktör Orhan Kaynak ise “Tetiş Yapı Elazığspor’da ilk yedi aylık süreçten sonra, Başkanımız Necip Çarıkcı ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte son dört aylık süreç için anlaşmaya vardık. Umarım Süper Lige çıkma hedefini hep beraber gerçekleştiririz. Bu tek başına olmuyor tabi ki. Hem bizler, hem oyuncular, hem de taraftarların katkılarıyla olacaktır. Birlikteliğe önem veren bir ekibiz. Bunu da futbolcu arkadaşlarımıza hissettirerek sezon sonunda mutlu sonu görmek istiyoruz. Bu manada hem Başkanımıza, hem de Yönetim Kurulumuza bize güvendikleri için teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.
Teknik Direktörümüz Orhan Kaynak’ın yardımcılığını Abdullah Gerz (Kaleci Ant.), Gökhan Kaynak, Erkan Avseren Gökay Kavalcı, Mertcan Ebubekir Cımbılmaz.

4 yorum yapılmış
 • RemziKrc
  28 Ocak 2019 • 15:09
  Nerede bir alt lige düşen veya düşecek olan takımların (manisaspor-Elazığspor) teknik direktörleri Boluspor'a geliyor. Bu başkan varken biz süper lige çıkmak için daha çok 27 yıl bekleriz.Yılmaz Özen, Bahadır Kıyak ve Cüneyt Karakuş gibi hocalarımız varken, bu alınan hocanın ne özellikleri, başarıları var ki; takımın başına getiriyoruz. Yerel basınımız suskun, taraftar gruplar suskun.Yönetimin isteği; takımı bir üst lige çıkarma, bir alt lige dü
 • a1414ist
  28 Ocak 2019 • 18:08
  BUNDAN SONRA HOCAYA İHTİYAÇ YOK DÜŞMA ÇIKMA GİBİBİRŞEYDE YOK YÖNETİM 4 AY SONRA HACASINI GETİRİR CARIKÇIDA GİDECEK GİBİ 3 SENEDİR AYNI YERDEYIZ HATAY KADAR olamadık
 • a1414ist
  28 Ocak 2019 • 18:16
  CÜNEYT HOCADAN ÜSTÜN OLSA AL DERDİM BOŞUNA GELEN GİDENİ ARATIYOR
 • RemziKrc
  28 Ocak 2019 • 21:07
  TFF 1.lig de 18 takım içinde teknik direktörü yok denilmesin, Boluspor'un da teknik direktörü var söylensin.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03