ARŞİVKÜNYEİLETİŞİM
   

KONGRE ERTELENDİ..

30 Mayıs 2019

.................

Boluspor olağan kongresi, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 15 gün sonraya ertelendi. İlk toplantıya kaç kişinin katıldığını belirlemek amacıyla sayım yapılırken, Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı ve başkan adayı Cavit Demir’in polemik yaşadıkları görüldü.

Boluspor’da beklenen gelişme yaşandı ve yeterli çoğunluk sağlanamadığı için kongre 15 gün sonraya ertelendi. Boluspor Sosyal Tesisleri’nde yapılması planlan olağanüstü kongreye yeterli üye katılmadı. Katılan üyelerin sayımı yapılırken, Cavit Demir üyelerin gelmeye devam ettiğini ve imza alınma işleminin sürmesini istedi. Necip Çarıkcı ise, kongreye yeterli üyenin katılmadığının belli olduğunu, arada ki farkın kapanmayacağını ve kongre saatinin de geçtiğini belirterek, kongreyi erteledi. Bu esnada Demir ve Çarıkcı arasında kısa süreliğine polemik yaşandı. İlk kongreye yeterli üye katılmadığı için ikinci kongre 15 Haziran 2019 tarihinde üye katılım sayısına bakılmaksızın gerçekleştirilecek.

CEMİL AKAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK

Cavit Demir’den başka aday çıkmamasına rağmen, kulislere sabah saatlerinden itibaren Cemil Akay ismi düşmüştü. Sızan bilgilere göre Akay’ın mevcut başkan Necip Çarıkcı ve eski başkanlardan Savaş Abak’ın da desteğini alarak 15 gün içerisinde kendi listesini hazırlayacağı ifade ediliyor. Cavit Demir’in ise ikinci toplantıda aday olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı.

3 yorum yapılmış
 • RemziKrc
  30 Mayıs 2019 • 21:44
  Çarıkcı'dan kulübün kurtulması zor. Çarıkcı'ya sormak lazım.1-proje takımı ne oldu?2- Üç sene içinde süper lige çıkma hayali ne oldu. 3-Neymar Bolu'yu tanıtmaya ne zaman gelecek?4-Karabükspor-Boluspor maçında kasıtlı kırmızı kar gören Emre Gültekin'e bu hareketinde dolayı uzun süreli izin verme ödülü başka bir takımda var mı? 5-Tüvtürk ve otel işlerininden sonra, Boluspor'u daha hangi özel işlerin için kullanacaksın?
 • Emincesur
  31 Mayıs 2019 • 00:41
  Cavit demirin yerine olsam cekilmem seyirciyle kedi fare gibi oynadln cekil onunu ac itta taklm oldu guvenin kalmadl son macl 50kisiyle oynadln amatorde100 seyirci var carlkcl blrak poso lig kartlarl yenilemedim 1988 seyircisiyim cok yordunuz netde pileyyof soz verdin
 • RemziKrc
  31 Mayıs 2019 • 21:58
  Cavit beyin Boluspor aşkı nereden geliyor? Hastanelerinin işini bürokraside düzeltmek, Boluspor'u rant için kullanmak mı? Biz Çarıkcı'dan kurtulalım derken daha sonra Çarıkcı'ya arar duruma düşmeyelim.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
ANASAYFA HABERLER YAZARLAR ARŞİV FOTO GALERİ VİDEOLAR ZİYARETÇİ DEFTERİ KÜNYE İLETİŞİM
İzzet Baysal Cad. İncebey İşhanı Kat 2 No: 21   Tel: 0374 218 05 03